Sia''Zobiņš'' - Pozitīvi :)

Iesaku zobārstniecību Sia''Zobiņš'' - N.Trušina un D.Mūrniece ir labākie zobārsti, kādus savā dzīvītē gadījies sastapt. Rūpējās par katru pacientu, vienmēr silta un mājīga uzņemšana. Cenas ir ļoti pieņemamas, bet man pats galvenais ir ATTIEKSME un tās tur nekad nav trūcis. Atnāku smaidīga un projām aizeju vēl smaidīgāka. Iesaku, iesalu, iesaku!!! Lai veicas! :)))

L lenns 23.12.2010

Mamma8!
Tu piederi pie biezajiem vai bomžiem?
Visur strādā ar vienādiem materiāliem, tikai cenas atšķiras.Lētāk, nebūt nenozīmē sliktāk un dārgāk, labāk.Lētākās klīnikās strādā varbūt pat labāki ārsti, nekā dārgajās:)

Z Zz 28.12.2010

Ieteiktu'' Holywood smile '' !

S Sig. 05.02.2011

Par Trušinu esmu dzirdējusi tikai labas atsauksmes, bet par Mūrnieci, pie kuras arī man gadījās aiziet, tie labākie vārdi neatradīsies... Nekvalitatīvs darbs, ņemas ar vienu zobu tik ilgi (un nevajadzīgi piebildīšu), ka paiet mēneši, pirms tev paziņo - tgd visi zobi salaboti. Bet, kad pēc pus gada tev nākas ar sāpošiem zobiem braukt uz diennakts zobārsniecību (kur par laimi gadījās vnk kolosāla dakterīte), kur man jautā - kas man zobus vispār labojis, jo acīmredzamas nekvalitativitātes dēļ man ir sastrutojis ne tikai viens zobs, bet divi (tajā brīdī ļoti žēl naudas, kas tika izdota pie Mūrnieces). Un, piedodiet, bet no Mūrnieces garastāvokļa svārstībām man nebija patīkami tur ne iet, ne atgriezties.

K karina 10.02.2011

Dr.Trusina ir fantastiska zobarste.Biju labot, gan balinat zobus-perfekts rezultats.Strada ar rupibu un precizitati nevis atrumu un nekvalitati.Vienozimigi iesaku.Ja ari rodas kadas problemas drosi varu versties un zinu, ka man tiks palidzets.