Sia''Zobiņš'' - Pozitīvi :)

Iesaku zobārstniecību Sia''Zobiņš'' - N.Trušina un D.Mūrniece ir labākie zobārsti, kādus savā dzīvītē gadījies sastapt. Rūpējās par katru pacientu, vienmēr silta un mājīga uzņemšana. Cenas ir ļoti pieņemamas, bet man pats galvenais ir ATTIEKSME un tās tur nekad nav trūcis. Atnāku smaidīga un projām aizeju vēl smaidīgāka. Iesaku, iesalu, iesaku!!! Lai veicas! :)))

B bens 12.10.2010

pilnīgas muļķības, man gan tikai negatīvas atsauksmes...

R raida 13.10.2010

Diemžēl ir tādi cilvēki, kam nekad nebūs labi, un tad vandīsies no vienas prakses uz otru un visur meklēs, kur piekasīties.Vainīgi vienmēr būs zobārsti, tikai ne paši klienti.
Ieteiktu kolēģiem jau laicīgi šādus kadrus atkost un sūtīt pa tiešo uz institūtu, kur ar viņiem ātri tiks galā":))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

K Karīna 14.10.2010

e-e-ee..a te gadījumā paši ārsti nerakstīja par sevi ?! :D

K kliente(bijusī) 14.10.2010

Man arī par šo zobārsniecības klīnikas zobārsti Daci tikai nepatīkamas atmiņas. Jau pagājis būs gads, bet jo projām izjūtu viņas paviršo darbu.

A Armands 18.10.2010

Kas der vienam, neder citam...Man itin nekas nesap un viss ir kartiba.

R raida 18.10.2010

Kliente bijusī!
ja Tev ir problēmas ar laboto zobu, kāpēc sūdzies netā, bet nemeklē zobārsta palīdzību?Ne vienmēr pie tā. ka salabots zobs sāp ir vainojams zobārsts!Vieglāk jau ir kādu nosodīt, nekā meklēt palīdzību vai ne?

E Elina 13.12.2010

Ielika blombu gaiso un nostaigaju 3 menesus un izskrita pie Dr.D.Murnieces laipniba tur netruka tiklidz blomba izkrita, teica, ka nav vinas vaina par atkartotu samaksu prasija vel lielaku naudas samaksu.Nevienam neiesaku uz turienu iet, pretigi atcereties!!!rikles raveja ...izskatas, kad katram klientam ir sava cena!!!

D Dace 14.12.2010

Es arii tur esmu gajusi un laipnibas tiesham netruukst, bij man jaiziet blombi ielikt un man nesanaca, tad zvaniijas katru dienu un piedavaja laiku cikos vini var ...smiekligi aizgaju citur un letak un bez ziepesanam...un cenam pienemamam!

D dana 15.12.2010

Par dr.D.Mūrnieci neko nemāku teikt, bet man ļoti patīk dr. N.Trušina. Es aizgāju pēc ilgāka pārtraukuma, ar paniskām bailēm, bet dakterīte ir tik laipna un mīļa, ka bailes ātri pazuda.Laikā, kad laboju zobus man nav bijušas nevienas sūdzības par darba kvalitāti.Vienozīmīgi iesaku Dr.Natāliju Trušinu-gudra un profesionāla zobārste!

E elinaM 15.12.2010

Es arī PAR dr.N.Trušinu-superīga dakterīte.

A Aleksandrs 20.12.2010

Es piekrītu dr.N.Trušina ir ists professionals, mīļa un laipna. Visa mūsu ģimene ārstejas pie vīņas. Mēs esam ļoti apmierinati gan ar kvalitati gan ar atteiksmi. Mūms nekas vairs nesāp un nav nekadu problēmu ar zobiem.

M mamma 21.12.2010

pavirš tur ir viss...

D Dace 21.12.2010

Man nepatika nekas tur un cenas biedejosas!!!

L Liila 21.12.2010

Naudas izkrapeja Dr.murniece viena zoba ielikt blombu un zubu higena 80 Ls un cekus nesit...pirms tam zales ielika par 18Ls un darbs prasija 15 minutes.

E es 21.12.2010

Trušina īsti neizprot, kas par vainu, nu jau būs gads pagājis, ne tam zobam izrāva nervu, ne tā salaboja, tagad jākrāj nauda, lai ietu pie cita daktera

S sabrina 21.12.2010

Nezinu, kas jums skaitās normālas cenas...bet par viena zoba salabošanu 17ls ir normāli, jo agrāk strādāju zobārstniecības materiālu izplatīšanas lauciņā un zinu cik kas maksā...līdz ar to varu spriest, kādas ir normālas cenas.Ja ir loti lēti, tad tur kaut kas nav kārtībā.Man pret šo vietu nav nekādu iebildumu.Vienīgi rodas jautājums:kapēc neprasat ārstam, kas un par ko jāmaksā?!Lai visu siki un smalki, katru mazako niansīti ar izstāsta.Es tā darīju un esmu apmierināta gan ar rezultātu, gan kvalitāti.Biju pie Trušinas.

K karlis 21.12.2010

Kāpēc tad neprasat čekus?
Esmu ievērojis, ka klīnikas šeit viena otru nomelno.Raksta kaut kādus mistiskus komentārus, tā laikam saucas ''konkurence'' :D Sen vairs neticu tam, ko te raksta .

M mnb 22.12.2010

Pacienti protams labāk par zobārstiem zin, kuram zobam ir jārauj nervs un kuram nav.

M mamma8 22.12.2010

nevajag iet uz tādiem kantoriem mistiskainiem, un nebūs problēmas...biezajiem savas klīnikas, bomžiem citas...

C carrita 23.12.2010

Pilnīgas muļķības.Uz šo vietu, labot zobus, eju jau 3gadus un problēmas nav bijušas!!!