www.sudzibas.lv SIA,,TERABITS,,,,KERNEL,, Liepajas ,,Kernel,, nekvalitīvais internets un apkalpošana ofisā

SIA,,TERABITS,,,,KERNEL,, - Liepajas ,,Kernel,, nekvalitīvais internets un apkalpošana ofisā

Cilvēki nepieslēdzaties Liepāja SIA, , Terabits, , , , Kernel, , i-netam Loti nekvalitatīvs, neatbilst atrumam.Kad vēlas atteikties, nemaz tik viegli nevar tikt vaļā, un jamaksā par mēnesi uz priekšu, ja vēlies atteikties šodien, par pusmēnesi vai pāris dienam būs jamaksā par pilnu mēnesi, kaut vai arī neizmantosi.ļoti nelaipna konsultante blondiem matiem strādā, kas paskaidro, ka bus jāmaksā par mēnesi uz priekšu vienalga.

S sanija 19.01.2011

Ja kvalitate viniem neatbilst, es ar nezinu par ko man jamaksa bija.Sen jau atteicos un pargaju uz LATTELEKOM i-netu, bet man gan nebija jamaksa pa menesi, bet maksaju par izmantotam dienam.

Z zaraza 11.02.2011

esmu jau 10 gadus saja firma un nekadaas problemas, un ja gadas ka pazud nets ari nav liela beda, atri un kvalitativi novers sis problemas..nevienai firmai nav tik perfekti pakalpojumi, ka ari taads cenas par pakalpojumiem...stradnieki ir laipni, un biezi vien nak preti, bet ja palasit ligumu tad viniem tas nebut jadara...

L Locker 25.05.2011

Некачественное интернет-соединение от совершенно несерьёзного интернет-провайдера, к тому же до сих пор не перешли на оптическое подключение, хотя обещали! Цены прежние - большие, а скорость и качество тоже прежнее - алохое. Пользовался ихними услугами с 2007 года и всегда небыл доволен людьми которые там работают - несерьёзные совершенно. Когда перешёл на Lattelecom, оценил ихнее отношение к клиентам :) Даже приятно обратиться.

А по поводу что мол "Kad vēlas atteikties, nemaz tik viegli nevar tikt vaļā" - бред, я отключился от них назвав просто адрес и персональный код, даже паспорт не спросили. То есть мой интернет даже мог отключить любой человек кто знал мой перс. код)))

L lulu 20.02.2012

Самый ненадежный интернет-провайдер города Лиепая.Техподдержка ноль, клиент всегда остается крайним.Высокие цены, низкие скорости.