www.sudzibas.lv sia''Karyon" cilvēku šmaukšana

sia''Karyon" - cilvēku šmaukšana

Sveiki. Uzrakstisu par firmu Karyon ar kuru labak nepities jo nemaksa algas daudz cilveki jau ir sudzejusies atiecigam iestadem lai to firmu slegtu. Firmas darbiba notiek gan Latvija gan Norvegija(Bergena). Firma nodarbojas ar celtniecibu un ari ar tirisanu. Firmas ipasnieks Ivo loti skaisti mak visu pasniekt kad vis bus algas, dzivesvieta, utt bet no ta neka nav. Taka padomajiet vai gribat tur stradaat.

J

G germaN 05.02.2011

rebjata vse pravda 4istaja hozjain firmi poluebnutij 4elovek v norvegii osobo opasen - obman -lozj -vot deviz etoi firmi

G germaN 06.02.2011

Hello!
Litle about sia karyon i give some norway companies contacts .just call them and ask what they thinking about SIS KARYON
+4793042360/Morteins(owner)
+4795152226/Fode (owner)

J janis 10.02.2011

da osteregajtesj etogo 4eloveka, tak kak on o4enj bolen maniej vsedozvolennosti, veli4ija i prevoshodstva, no na samom dele on prosto shizofrenik, i lu4shee oruzie protiv takogo 4eloveka kak ivo stjade vsetaki nasilie ego nado bitj i bitj zestoko 4tob on sidel v svoem govne puskaja puziri iz zadnego otverstija.nadejusj on skoro okazetsja v etom govne...