www.sudzibas.lv SIA"Interinfo Latvijā" SIA"Interinfo Latvijā"

SIA"Interinfo Latvijā" - SIA"Interinfo Latvijā"

Man sūdzība ir par manu pašreizējo darba vietu. SIA"Interinfo Latvijā" ir pieņemta darbā jauna tirdzniecības direktore- Ita Meldzere, (atnākusi no konkurentu uzņēmuma), kura terorizē darbiniekus. Psiholoģiskais terors ir tika liels, ka izturēt to var tikai retais. Pāris mēnešu laikā šī cilvēka dēļ ir aizgājuši ļoti daudz (vairāki 10) cilvēku. Vēlos vērst uzmanību uz to, ka sludinājumi ar meklētiem konsultantiem ir pils internets, lūdzu neuzķeraties, jo Ita Meldzere radītais bardaks, haoss un psiholoģiskais terors nav normālas darba vides atbilstošs.

V Vadība 07.04.2011

Labdien!

Informējam, ka SIA "Intreinfo Latvijā" ir mainīta vadība kopš 2010. gada decembra - jauns uzņēmuma vadītājs un jauns pārdošanas direktors.
Šajā diskusijā minētās personas uzņēmumā vairs nestrādā.
SIA "Interinfo Latvijā" administrācija

I Ingrīda 07.04.2011

Es tur strādāju pirms gadiem 10. Toreiz mūs vadīja Aivars, Arnis, Edgars, Ingus u.c. Bieži izpildījām nedēļas plānus- par to atveda lielās picas un alu piektdienās. Grupas atsevišķi varēja izpelnīties krogu. Mēs-konsultanti par lielajiem reklāmas laukumiem pelnījām dāvanu kartes. Kur vēl kampaņas noslēgumi Jūrmalā un spartakiādes. Ziemassvētkos bija grandioza balle un vēl visi uz Čehiju aizlaidām. Laikam biju trāpījusies dikti labos gados tur strādāt.Nemaz neticās, ka viss tā varējis samainīties, mēs tā diezgan draudzīgi dzīvojām. Prieks, ka nu Interinfo atkal ir kārtība.

A Armani 01.10.2011

Esiet tik labi un kads atsutiet man uz e-pastu Itas Meldzeres mobilo telefona nr. vai e-pastu kuru vinja lieto, atbild. Driz vinjai varda diena bus, gribu apsveikt, saprotiet :)