SIA Zelta liesma , NunnaUuni krāsnis - Krāpšana, zagšana

Nozaga 1000 eur. Pilns situācijas apraksts šeit: http://calis.delfi.lv/forums/tema/18332191-zelta-liesmalv-nunnauuni-krasnis-no-ziepjakmens-nozaga-naudu/

Krāpnieku vārdi: Katrīna Kalniņa, Ainis Kalniņš, Staņislavs Litiņš, firmas nosaukums SIA Zelta liesma, NunnaUuni ziepjakmens krāsnis. Pa gabalu no šīm personām un uzņēmumiem! Ja jums ir līdzīga pieredze, lūdzu dalieties!

P

Harold 02.07.2016

Paldies, ka ielikāt šo info, lai arī citi cilvēki neuzķeras!

L LAKKI 12.07.2016

Pilnīgi piekrītu, ka Kalniņa kungs skaiti runā. Izskatās, ka nolaidis uz grunti ne tikai savu, bet arī meitas uzņēmumu. Priecājos, ka prasīto avansu nesamaksāju, bet gaidīto krāsni, tā arī nesagaidīju nevienā no termiņiem un kā uzzināju rūpnīcā, pasūtījums nemaz nebija veikts. Pēc somu ieteikuma pirkumu ātri un ar ļoti labu apkalpošanu veicu caur igauņiem.

P Pelageja! 12.07.2016

Nopietni!!! Tātad mēs nebūt nebijām pirmie "laimīgie" klienti. Tikko tomēr dabūjām atpakaļ naudu ar puskriminālām metodēm, taču tāpat iesaku turēties pa gabalu un nevienam šādu murgu nenovēlu.

N nu nezinu 03.08.2016

Nejauši izlasīju šīs ķengas.Mana pieredze ir gluži pretēja.
Ļoti personīga attieksme, izcili kvalitatīvs produkts,inteliģentas,savstarpējā cieņā balstītas attiecības. Pēc sadarbības esam kļuvuši gandrīz par ģimenes draugiem.
Nopietni strādājošs uzņēmums, kas nieka 1000 Eur dēļ nebojātu reputāciju.Tas noteikti būs kāds pārpratums, kuru varēja atrisināt civilizētā veidā, nevis prasti aplejot ar samazgām.

R Renārs Bīrmanis 24.08.2016

Veicu iemaksu 1500 eur un Ainis no Zelta Liesma jau menesiem necel telefonu. Bus jaiet ciemos...kads zin vinja adresi? Veikals brivibas iela ari vairs neeksiste. Ludzu atrakstiet uz [slēpt]@boards.lv

R Renārs Bīrmanis 25.08.2016

Kadam ir ta meistera tel nr. kurs lika krasni kopa -Edgars vai Einars??? Jo igaunji varetu atvest un musejais tad uzliktu. Ludzu atsutiet vina nr. uz tel. 26130044

L LAKKI 25.08.2016

Iesaku ņemt Igauņu meistaru Kaido, ļoti labs un kvalitatīvs darbs un tad būs arī garantijas talons.

R Renārs Bīrmanis 15.09.2016

Izmanieties no Zelta Liesma un Aina Kalnina..krapnieks augstakaja pakape. Piesavinajies naudu no loti daudziem klientiem un nepiegada preci. Ja kadsnir cietis no vinja, nekavejoties griezieties policijaa jo tikai ta var apstadinat vinu. Velams griezties pie razotaja un izstastit savu problemu...fireplace, please do not hesitate to contact NunnaUuni-importer for Latvia, Kodukolle in Estonia [slēpt]@kodukolle.ee, Tel: 6590 495 in Estonian, English or Russian)
or directly NunnaUuni Oy [slēpt]@nunnauuni.fi, tel. +358 207 508 207 English or German).

K Kvadrats 19.12.2018

Ну не знаю. Мне поставили печь . Очень хорошо. Я доволен . Меня насторожил данный отзыв. Айнис и Станислав нормальные парни. Проблем не было .