www.sudzibas.lv Sia Zapping Milano Nekvalitatīvs apģērbs

Sia Zapping Milano - Nekvalitatīvs apģērbs

Izvairieties no iepirkšanās Zapping Milano veikalos ! Tās nav drēbes, bet vienreizējās lietošanas lupatas. Iegādājos kleitiņu(sarafānu) 09.01. ieplānotam pasākumam. Pēc pāris dienām vēlējos atsvaidzinād šo apģērba gabalu izmazgājot. Kā uz šiltes bija norādīt mazgāt tikai ar rokām 30 grādos. Apakšējā daļa šim izstrādājumam ir vilnas, tādēļ baidījos to visu slapināt. Iemērcot siltā ūdenī un atstājot uz pāris minūtēm mani pārņēma šoks. Viss kas bija balts palika pelēks un ar melniem pleķiem. Mani pārņēma nepatīkama sajūta, un jau nākošā dienā ar preci devos uz veikalu. Jāpiebilst kases čeku nevarēju atrast, un veikala pārdevējai palūdzu čeka kopiju, lai varētu pierādīt, kad esmu pirkusi šo manu. Protams mani ļoti zolīdi pasūtīja, un neviens pat neiedziļinājās manā problēmā. Tad nu sajūta bija tāda, ka esmu iepirkusies humpalās un apmēram pa 2 ls. Jāpiebilst šī prece bija no jaunās kolekcijas un ne būt ar atlaidi pirkta. Laikam šādi tikai mūsu valstī var lietas tirgot ar 300 % uzcenojumu un šādi izturēties pret pircēju. Skataties ko pērkat !!!

P

I Ieva 23.01.2011

Kvalitāte briesmīga, bet bez čeka pārdevējs nekko nevar izdarīt! vienmēr vajaga saglabāt čeku!
Priekš akta viņš ir nepieciešams, un nevar vienkārši no kontrollentes viņu izgriezt! priekš tam arī dod čekus lai būtu jums!

S sveta 24.01.2011

Museja valsti vispar labas drebes nevar nopirkt, veikali perk pa 1 ls, pardod pa 50ls .

L Lauva 12.02.2011

Es silti iesaku paņemt visus čekus, kur pērkat ko tādu. Čeka otrā pusē uzrakstiet, kas tā par preci, lai vajadzības gadījumā nevajadzētu zīlēt. Ik pa laikam pāršķirojot čekus, var šo to izmest ārā. Jo ir bijuši gadījumi, kad kaut kas sabojājas, čeka nav, pat iespējas atgriest preci vairs nav, tad žēl. No 20 pirkumiem, kādi pāris gadās nekvalitatīvi, pēdējā bija soma, kura, lai par normālu summu tika pirkta, atteicas rāvejslēdzeju taisīt ciet. Tad čeku rokā, un...aidā

I Iluta 09.09.2011

Es diezgan bieži iepērkos šajā veikalā. Tas ir viens no maniem mīļākajiem. Tagad vēl velku jaciņas, kurām jau ir kādi gadi trīs. Par kvalitāti nesūdzos, vienmēr visas Zapping drēbes ir kalpojušas ļoti ilgi. Vizuālais stāvoklis saglabājas labs.
Varbūt vienkārši ar konkrēto preci nepaveicās.
Piem., Dressman nopirka kreklu. Pēc divām nedēļām tas izskatījās vienkārši drausmīgs, metams ārā. Bet veikals kā tāds, cik zinu, skaitās labs.

I Inese 25.10.2011

Bet loģiski, ka ir nepieciešams čeks, lai varētu vispār vest jebkādas sarunas. :P Un ja nav čeks, kāpēc, lai kādam kompānijā interesētu problēmas, kas kādam ir. Un nedrīkst spriest par visu veikala produkciju, ja ir izmēģināta tikai viena prece.

N nikita17 08.12.2012

Man nepaveicās ar Zapingā nopirktajiem zābakiem- pēc 2 mēnešu neregulāras valkāšanas, papēža daļa jūk ārā, šķiet, ka kape no kartona taisīta un ādas imitācijā plānā kārtiņā pa virsu. Čeks ir, nesīšu atpakaļ, bet lielas cerības nav, ka atdos naudu.

N nikita17 08.12.2012

E eevy 24.05.2014

Piekrītu, ka Zapping apģērbi ir nekvalitatīvi, vismaz daļa. Pirms pus gada nopirku kleitu vel par latiem, maksāja 19 Ls.
Man jau pēc pāris valkāšanas dienām viss bija nopūkojies. Odere arī bija nekvalitatīvi iešūta- sāka līst ārā pie apkakles. Diemžēl čeks jau bija izmest. Šī man bija rūgta mācība, ka čeki obligāti jāsaglabā, jo biju ļoti vīlusies. Sanāk ka samaksāju 19 Ls lai uzvilktu kleitu 2 dienas. Šim veikalam tagad eju ar līkumu.