www.sudzibas.lv SIA Žaluzi.eu/ SIA Žaluzi.lv Briesmīgs serviss, krāpšana

SIA Žaluzi.eu/ SIA Žaluzi.lv - Briesmīgs serviss, krāpšana

SIA Žaluzi.eu (zaluzi.lv) krāpjas ar cenām, sastādot tāmi. Neievēro cenrādi, kas ir pieejams mājas lapā. Mistiskā veidā tas pieaug divreiz, cerot, ka klients nepamanīs un samaksās.

Pats nepatīkamākais, ka jums kā klientam būs katru nedēļu jāzvana un jāskaidro, kur ir pasūtījums.

Neievēro pašu noteiktus termiņus, ļoti nelaipni izturas pret klientu. Neuzņemas nekādu atbildību par pasūtījumu.

Neiesaku šo uzņēmumu
________________________________________________________
SIA Žaluzi.eu (zaluzi.lv) увеличивает цены при составлении сметы, не соблюдая собственный прайс-лист, доступный на сайте. Таинственным образом цены удваиваются, надеясь, что покупатель не заметит и не заплатит.

Больше всего раздражает то, что вам, как покупателю, придется каждую неделю звонить и выяснять, где заказ.

Не соблюдают назначенные сроки, отношение к заказчику недоброжелательное. Не несут ответственности за заказ.

Я не рекомендую эту компанию