R Ramtai 04.12.2014

Kaut kaa nepaplasinati uzrakstiijaas :) Tatad - nozare Autonoma. Uzmetiens ar garantijas naudu. Paneema uz izbrinu ar benzina cekiem. Nav vardam vietas - liigumaa tas ir mineets, lohanulsa. Bet cik saprotu no citu pieredzes - tapat naudu atpakal nedabuutu, ja arii visu butu ieveerojis. Visi papiiri palikushi pusparakstiti - pec idejas nekas nav speekaa :)

K Klients sia "Vincer" 13.12.2014

Tas pats par degvielas čekiem, naudu nevar dabūt atpakaļ. Telefona numurs 29656374 un numurs 29656374.
Jāapvienojas un jāpieprasa firmas maksātnespēja.

I ilja-cuka 12.01.2015

Droši vien tas pats čalis, kas agrāk darbojās kā firma Forete, pēc tam Merkada. Uzvārds Skulovičs.

K Klus 15.01.2015

Нерекомендую! Шарашкина контора занимаетса разводом на залоговые деньги!
При заключении договора, водидель молодой задрот, на все мои вопросы, рекомендовал звонить начальству. В итоге все превратилось в рутину и плюнув на всё я подписался.

Отдал машину и ... понеслась кобыла в шавель. Прислали письмо типа курил в салоне -штраф 200 евро.
А я ведь некуряший!

Летом вернусь в Латвию буду советоватся с юристом. А пока плакали мои лавэ.

Их номера 27791675, 29840457, 29656367,
Не рекомендую!

R rastysuudzas 23.01.2015

jā, esmu kļuvis par šīs pašas firmas upuri un stāsts ir tieši tāds pats, degvielas čeki u.t.t... Nodošanas brīdī, novērtēja mašīnu, teica ka skrāpējumu un bojājumu nav, taču līgumā norādija, ka bojāts ir viens no virsbūves, salona, bagažnieka stāvoklis. Šīs firmas līgumus sastāda juristi, tā, lai firma gūtu peļnu...

R rastysuudzas 23.01.2015