www.sudzibas.lv SIA VEDUKO Ķīmiskā tīrītava

SIA VEDUKO - Ķīmiskā tīrītava

2011.gada sākumā nodevu ķīmiskajā tīrītavā SIA VEDUKO amerikāņu dizainera Badgley Mischka kleitu (meitas kāzu kleitu) un paskaidroju, ka kleita nav jātīra ķīmiski, bet tikai jāatsvaidzina padušu vietas. Uz kvīts tas arī tika norādīts, ka vajag tikai atsvaidzināt un ka ir mazgāšanas instrukcija.
Kad ierados pēc kleitas, man teica, ka kleita neesot atvesta. Nākošajā dienā kleitas arī vēl nebija. Teica, lai nākot rīt. Tā kā man bija radušās aizdomas, ka ar kleitu ir kaut kas noticis, es zvanīju firmas īpašniecei. Nākošajā dienā man paziņoja, ka kleita esot sabojāta, jo nav ievērota mazgāšanas instrukcija. Viņiem, redziet, neesot tāda pakalpojuma kā atsvaidzināšana, tāpēc viņi tīrījuši ķīmiski. Nezinu gan, citās ķīmiskajās tīrītavās šāds pakalpojums ir pieejams. Kleita izskatījās kā grīdas lupata, audums bija sakrāsots un sabojāts.
Firmas attieksme bija vienkārši drausmīga! Ja es nebūtu sazvanījusi īpašnieci, laikam kleitu tā arī nekad neredzētu. Nevienam neiesaku veikt apģērba tīrīšanu šajā iestādē! Apģērbu tīrīšana šeit ir pavirša un darbinieku kompetence ir zem katras kritikas!

R

K karumins 10.10.2011

Un kā tu iedomājies kā notiek tā atsvaidzināšana? Tā ir tā pati tīrīšana tikai bez traipu izņemšanas. Nu neko darīt, Veduko strādā nekvalatitīvi un pieņēmējai būtu jāpaskaidro ka iztīrīt tikai traipus netīrot kleitu nevar, jo paliks mitruma un netīrumu nogulsnējumi. Jebkurā variantā kleita ir jātīra visa tikai jāievēro vai tā ir jāmazgā vai arī jātīra ķīmiski, kur arī droši vien akmens Veduko lauciņā iekrita.
Cik zinu, šī ir jauna ķīmiskā, vēl mācās, cenas zemas un kvalitāte pēc Ritas raksta arī skaidra.
Kas neko nedara - tam nekas nenotiek!
Līdzjūtība Ritai...