www.sudzibas.lv SIA "VDAG" autoparks jelgava regulāri pardod sistus auto ar grozītiem odometru rādijumiem

SIA "VDAG" autoparks jelgava - regulāri pardod sistus auto ar grozītiem odometru rādijumiem

esiet uzmanīgi no šī tirgotāja. tirgo sistus un
nodzītus auto kā jaunus. 10.gadus veci auto ar nobraukumu kā divgadīgam auto. daudzi ir paspējuši iegrābties. ne velti auto servisos meistari pasaka konkrētu NĒ ja ieminies kad auto noskatīts Jelgavā. krāpnieku un perekupu midzenis. pērciet atskaites pirms esat izdomājuši braukt skatīties noskatīto auto.. krāpnieks augstākajā pilotāžā. šeit ir spigts piemērs ar viņu metodēm. auto bijis sistspat 2x, nobraukums Vācijā jau sen bija nepilni 300 tūkstoši, atbrauca uz LV, i cena uzkāpa, i nobraukums pazuda..