SIA TrendExpress - Apavi

Cilvēki, nevienam neiesaku iegādāties apavus šajā veikalā, jo mana pieredze rāda, ka jau pirmo divu lietošanas nedēļu laikā tie plīst (ne tikai zole nāk vaļā, bet arī iekšējās apdares diegi izirst), kājas slapjas. Tā jau nebūtu problēma, bet naudu atpakaļ ne par ko neatgriež pēc iekšējās ekspertīzes un piedāvā remontu. Pēc šī remonta apavi atkal saplīst nedēļas laikā, bet atkal tiek piedāvāts atkārtots remonts. Un, cik saprotams, šis te nebeigsies un naudu atpakaļ nebūs iespējams saņemt.

Starp citu, pirmo reizi redzu, kad, nopērkot zābakus, uzņēmums pēc apavu atgriešanas veikalā, veicot iekšējo ekspertīzi norāda, ka šie zābaki NAV paredzēti nēsāšanai slapjos laika apstākļos.

Vairs nepirkšu apavus šajā veikalā, ko silti iesaku arī jums. Lai arī apavu modeļi izskatās salīdzinoši gana skaisti, bet nav nekādas garantijas par to, ka tie kalpos ilgāk par pāris nedēļām.

G

G GANKSTERIS 08.12.2011

JA ZABAKI TAPEC JAU UZREIZ PA PELKEM NEVAJAG BRADAT??? ES ZEKES PA 10 LS PERKU . TA KA ISTI NESAPROTU PAR KO SUDZIBA??

T tralala 08.12.2011

Man līdz šim ir bijusi laba pieredze ar TrendExpress apaviem.
Ar sausām kājām lietainā laikā var tikt cauri tikai gumijniekos :D

H heona 17.01.2012

Pavērojiet veikalus, visos veikalos tie paši apavi. Walkingā var nopirkt tos pašus apavus ko Trendexpresaa tikai lētāk... un kvalitāte slikta.