www.sudzibas.lv SIA "TeleTRADE Riga" klientu piesaistīšana tiek saukta par darbinieku meklēšanu

SIA "TeleTRADE Riga" - klientu piesaistīšana tiek saukta par darbinieku meklēšanu

Šobrīd viens no aktuālākajiem jaunātājumiem ir bezdarbs. Sūtu savus cv, īpaši nešķirojot vai tas ir vadošs amats vai melnā darba strādnieks. Portālā www.cv.lv atradu darba sludinājumu un naudas pārvaldīšanas speciālista vietu uzņēmumā "Tele Trade", jo iegūtā specialitāte ir pa finanšu līniju. Saņēmu uzaicinājumu ierasties uz darba interviju.
Intervijas gaitā sapratu, ka "Tele Trade" ar šo cv palīdzību meklē sev klientus. Doma sekojoša - tiek noslēgts līgums ar "Tele Trade" un tad darbinieks/klients ar savu vai uzņēmuma naudu spekulē biržā (viss ir legāli), no peļņas noteikti procenti aiziet "Tele Trade" (cik un kā - to man neteica).
Tiek piedāvātas pat četru dienu apmācības. Viss jau būtu ļoti skaisti, bet pirmkārt - viņi mēģina iestāstīt, ka tas ir absolūti bez riska, ir milzu peļņa, neierobežoti ienākumi, darbs no mājām, tādējādi ietaupot uz transporta izdevumiem un pietiekot tikai ar pāris stundām dienā. Ja jau tiešām tur ir tādas piena upes ķīseļa krastos, tad ko mēs, bezdarbnieki, te vēl vispār čakarējamies?? Jāiet tik uz "Tele Trade". Kad vēlējos iepazīties ar tā saucamā darba līguma nosacījumiem, man tika pateikts, ka vajagot iziet šo bezmaksas apmācību, un, ja es piekrītu stāties ar viņiem "darba attiecībās", tad arī dabūšu izlasīt līgumu :) Atteicos lieki tērēt savu un viņu laiku un pateicu, ka tas mani neinteresē. Darba intervijas veicēja ļooooti vēlējās tomēr, lai es nāku pie viņiem "strādāt" :)))
Kad palūkojos TeleTrade mājaslapā, lai apskatītos, kādas ir piedāvātās vakances, tad atradu tikai Treidera un Klientu piesaistīšanas aģenta pozīcijas. Tad nu man tagad ir skaidrs, kādā riebīgā veidā tiek veikta šī klientu piesaiste - tas tiek noformēts kā darba piedāvājums, un šajos bezdarba laikos ļoti daudzi uzķerās un aizsūta savus datus, pēčāk saņemot uzaicinājumu uz tā saucamo darba interviju.

E es 27.08.2009

tur tā lieta, ka uz pašiem darbu meklētāju un devēju portāliem reti iet klienti, personāla atlases cenas ir baisi lielas, 150+pvn, un protams uzņēmumi nemeklēs pa tādu naudu, bet ja ko līdzīgu meklē, tad personāla atlases firmas vēl noplēš naudu no meklētāja, turklāt tādus cv, edarboņus, labos darbus un jobinus - neapmeklējiet, jo tur tīri histēriskā veidā veic tās piesaistes, paskatās, kur nevirza tādas lietas un kādi ir klienti, turklāt tajos cv - un personāla atlases kompānijās kad paskatās darbinieka cv meklēšanu - tur visi jūsu dati meklētājos parādās, bet tā ir tā info, kuru nedrīkst rādīt, ir arī tādi portāli, kur tikai reģistrētais uzņēmums to redz, ja tādu pakalpojumu piesaka un pats meklē, vienkārši saku - meklējiet darbu tajos portālos, kur darba devējs tiek pārbaudīts, bet nevis tik statistikas pēc saliek kautkādus sludinājumus, pat nepaskatās, ka tāda uzņēmuma vai darbinieka tādā uzņēmumā nav

J jelena 08.10.2009

Paldies, Maija!
Arī aizsūtīju viņiem CV. Rīt uzaicināja uz interviju, bet neiešu, jo nav tam jēgas. Kad ienācu www.TeleTrade.lv, uzreiz sapratu, ka tur nav kaut kas tīrs..

в Виктор 26.10.2009

И чего вы тут дамы так расшумелись на Телетрейд? Что они у вас деньги отобрали, что ли? Нет. Время потратили? Ну так извините время и в очередях тратится не мало.
Я лично был у них на собеседовании, послушал, посмотрел. Неделю назад посетил семинар. Мне понравилось, рассказывали о торговле на бирже достаточно толково и интересно. А идти ли учится или работать у них дальше - это дело каждого. Я пойду, но чуть позже, сейчас с сессией надо закончить. Вакансия трейдера мне в будущем будет вполне интересна.

T Tatjana 25.02.2010

Teikšu ka esmu priecīga ka ir tadi saiti ka sudzības un antireklama. Paldies par informaciju par teletrade, es ari aizsutiju savu CV un mani uzaicinaja, labi ka palasiju es ari neiešu. Liels paldies Maija ka nebija slinkums te uzrakstit, palkdies par noekonometu laiku, liels paldies.