www.sudzibas.lv Sia Teksa работа за границей

Sia Teksa - работа за границей

предложили работу за границей через фирму teksa но знакомый сказал что фирма не очень хотелось бы узнать еще мнения по поводу этой фимы какие нибудь отзывы кроме тех которые здесь уже есть

R

N ni4ka666 16.08.2008

Zdravstvuite!!!ja sama pobivala v takoj situacii!poehala 4erez firmu!!eto bil tihij net naverno gromkij uzas!!!tuda prileteli ni raboti ne zilja!!!sama koe kak vizila!!!i potom moja svekrovj poehala nepoverila mne!nu kone4no ej v firme naobes4ali vse rabotu horo6uju zilje ona d... poverila!!!priletela tuda!zilje uzasnoe spali na polu v kakih to barakah, rabota v gostinice samaja uzasnaja i v itoge ni4ego ne zaplatili!!!ja bi vam ne sovetovala ehatj 4erez firmu!!!o4enj mnogo ljudej obmanutih!!!esli estj tam znakomie lu46e k nim obratitesj!!!

B bot 18.08.2008

Я вообще не понимаю, человек на сколько должен быть безпомощным, чтоб оброщатся в фирму, эти фирмы были актуальны 7-8 лет назад, когда небыли в евросоюзе, они просто оформляли рабочие визы договариваясь с работодателем, и то это можно сделать самому, берёте деньги - 600-1000лс жильё в Ирландии-Англии в месяц 300-500евро, или комната за 50 евро в неделю, найти не проблема, и ишите в тичении месяца работу в тот город который выбрали, подготовиться нужно зарание, всё можно сделать и без фирмы и вас не обманут и всё чего добьётесь будет только ваши усилия, а не развод с чюжой стороны, 1 одна из 100 фирм выполнит свои условия, остольные все волишь зарабатывают, бизнес. Работаете как негр, экономите на всём и может отложить за три месяца удастся 3500 евро при том, что будете получать 7-8 евро в час, 6 дней в неделю работая, вот и делайте вывод работать зарубежом или дома.

A Arccis 02.10.2008

SSajaa saita ir arii atsauksmes par firmu TEKSA

K kristaps 01.12.2008

1 luuk viens gudrs cilveeks panemiet 1000 maarcinas liidzi un brauciet pasi, bet nee cilveeki samaksaa 140 latus cik sapratu un peec tam grib lai kaads labdaris dara anglijaa viniem visu par velti, pareizi te tika rakstiits par velti ir tikai siers lamataas. 2 izlasiiju seit cilveeki raksta kad suuta vinus uz elli smagi jaastraadaa utt. Rodas tikai viens jautaajums daargie latviesi arii krieviski runaajosie nosauciet luudzu luudzu tikai vienu pasaules valsti kur naudu met zobos taapat par velti un kad juus varat atlauties nestraadaat, cik esmu dzirdeejis tad anglijaa, iirijaa un skotijaa mees esam leetais darba speeks un viniem ir vienalga kas straadaas vai latvietis vai turks vai aafrikaanis. 3 izlasiiju arii komentaaru par dzzivosanas apstaakliem ar kaadaam masiinaam tur braucot cilveeki un arii par mafiju. Sorry visiem bet man seit rodas savs priekstats ( par apstaakliem) - izmantojiet manu variantu numur 1 un atrodiet sev apstaaklus kaadus veelaties. Par masiinaam seit nu ir tradicionaalaa latviesu rakstura iipasiiba ko parasti deevee par skaudiibu un ir jaasaprot ka tie cilveeki kas ar vinaam brauc arii pasi kaadreiz ieradaas anglijaa un iespeejams kad uzsaaka savu dziivi veel smagaak (vai tad tas ir izsleegts). Latviesiem nez no kurienes ir uzradusies tendence tikai keerkt kaa tirgus sievaam un visus kritizeet bet pasi par sevi maz ko var iesaakt. Un visbeidzot tas mafijas temats, nu tas tiesaam lika man gardi pasmieties jo ja pareizi saprotu anglija ir viena no attiistiitaakaam valstiim eiropaa un pret organizeeto noziedziibu tur darbojas loti speeciigi un praktiski taadas nepastaav. Atvainojos ja kaadu aizvainoju bet ja neesam dziivee optimisti tad nav svariigi kur mees dziivojam latvija, amerikaa vai anglijaa mums nekur nebuus labi, taadeel brauciet straadaat uz aarzemeem tikai tad ja esat gatavi saskarties ar gruutiibaam nevis cereet kad kaads cits jusu vietaa ko dariis un ar karoti jums ko lies mutee>