www.sudzibas.lv SIA "Spridzis" Apkrāpj auto pircējus

SIA "Spridzis" - Apkrāpj auto pircējus

Visiem ir sava "pieredze" ar auto iegādi un pieredze ar to kā mašīnas tiek salīmētas ar plastalīnu uz pārdošanas brīdi. Tad nu man ir sava pieredze ar auto iegādi no šiem jaunajiem džekiem SIA Spridzis.Iegādājos auto no viņiem , izbraucu testa braucienā , viss itkā ir ok. Nopērku auto pa 6000 euro un pirmajā dienā uz vakara pusi jau mašīna sāka izrādīt pazīmes , ka būs sūdi ar motoru. Otrajā dienā tas pats. Trešajā noslāpa un aizvedu uz BMW centru. Tur čalis mēģinot piestartēt uzreiz sāka smieties un pateica "99% ka motors būs jāmaina". Izrādās , kautkādi virzuļi un vel kautkas ir nolūzis un griezās pa motoru un mala kopā visu motoru. Lai pircējs to nepamanītu , vietējais vasja bija piemetinājis to metāla gabalu citur , lai skaņas nebūtu. Priekš test brauciena der , bet priekš braukšanas nē.Pēctam parunājot vel ar cilvēkiem izrādās tur ir ņēmuši citas mašīnas un visām ir bijušas ļoti līdzīgas situācijas. Pēc pirkšanas , visiem vajadzējis ieguldīt vel 1500-2000 euro.Esat uzmanīgi un taisat pilnu mašīnas diagnostiku , ja tomēr taisaties no turienes iegādāties auto. Protams neiesaku.

ko tu? es vinu zinu jo vints mants tetis un es varu zveret ka tas cali ko to visu uzrakstija vinam ir sava kompanija un vins grib lai vinam perk masinas tadel es saku es zveru mans tetis un vinu brali vini visulaiku aiznemti un tetis pat nepavada ar gimeni lai tikaj izdaritu citiem labak un es nevaru to ciest

O O_____o 01.09.2020

Šie m.aukas arī mani piekrāpa. Pirms 4 gadiem nopirku tur Mercedes ML320. Pat nedēļa nepagāja un mašīna vairs nebija braucama. Nekādu atbildību viņi, protams, neuzņemas. Kretīnu kantoris.

; ;@@@@@ 16.01.2021

Man arī ir nepatīkama situācija ar SIA SPRIDZIS , mašīnai nepilns mēnesis, mašīna nav braucama , ja tajā neiegulda lielu naudu sākot ar motoru un beidzot ar elektroniku, es uz rokas pirkstiem pat nevaru saskaitīt cik daudz problēmas mašīnai ir , pilnīgi nevienam neiesaku ņemt pie viņiem mašīnuu!😖