SIA SOKOLOLIT - KRĀPNIEKI

Rakstu, lai cilvēki, kuri vēlas strādāt ar SIA SOKOLOLIT neuzticas šai firmai un ir ļoti uzmanīgi.
Es no šīs firmas iegādājos materiālus par 2000.00 Ls, lai ieklātu savai privātmājai uzlejamās grīdas. Materiālus gaidīju no 2-3 nedēļām, kad tie bija atvesti no rūpnīcas, kā teica šīs firmas pārstāvis, tad meistaram sākot ar tiem strādāt izrādījās, ka krāsa kuru biju iegādājusies ir veca. Tā bija sakaltusi, kā cements. Kad zvanījām uz SOKOLOLIT, tad šo problēmu neviens necentās atrisināt, bet pēc ilgām sarunām pateica, ka paši esam vainīgi.
Protams mums neienāca prātā, ka par šādu naudu pērkot materiālus katra budža ir jāataisa un jāpārliecinās vai iekšā nav veci materiāli. Gala rezultātā nauda vējā un neviens nejūtas vainīgs.
Mācieties no manām kļūdāu un nekļūstiet arī jūs par šīs firmas upuriem.

S [email protected] 24.03.2014

stulbenji!
air olaam pakaart aiz kooka lai visiem piemeers.

Inženieris 25.03.2014

Tad, lūdzu, pievieno arī līgumu, pavadzīmes, kuras apmaksāji, lai apstiprinātu šo faktu.

Reāli tādas SIA pat NAV!!!