www.sudzibas.lv SIA SKUJONS NEMAKSĀ NOPELNĪTO

SIA SKUJONS - NEMAKSĀ NOPELNĪTO

Pieteicos uz darba vietu egļu stādīšanā. Nostrādāju vienu dienu, tad izdomāju, ka nevēlos vairs tur strādāt, pirmkārt dēļ tā, ka iepriekš nebiju tādu darbu darījusi un lēni strādāju, tādēļ izlēmu nekavēt cilvēkiem darbu un tur neatgriezties vairs. Otrkārt, dēļ pašiem cilvēkiem, sēdēt vienā automašīnā, kurā bez manas piekrišanas citi pīpē, ir veselības bojāšana.
Atvedot mani uz mājām, šis sirmais kungs dievojās, ka samaksās, tikai ne uzreiz. Tad nu piezvanīju pēc dažām dienām, un viņš sacīja, ka tuvākajā laikā brauks uz manu pusi, tad naudu ievedīs. Pagāja 2,5 nedēļas, ne ziņas, ne miņas. Zvanu atkal, šoreiz kungs sāk pērmest, ka darbs slikti padarīts un dzenos pēc desmit latiem! Bet vai tad kāds manu darbu pārbaudīja, kad to paveicu dienas beigās? Nē! Tagad, kad pagājis krietns laiks var sagudrot nezin ko! Teicās, ka pēc 2 dienām naudu dabūšu. Plkst jau 6i vakarā, atkal- ne ziņas, ne miņas, telefonu, protams arī neceļ. KRĀPNIEKS!
Izdevās tev studenti piekāst.

E