www.sudzibas.lv SIA Signe Neatgriež naudu par atgrieztu preci

SIA Signe - Neatgriež naudu par atgrieztu preci

Š. G. Oktobra otrā pusē tika pasūtīts ledusskapis. To 9. Novembrī piegādāja dzivoklī. Izrādījās, ka tas neiederas virtuvē. Pēc sazināšanās ar pārdevēju leduskapis nelietots tika 13. Novembrī vests atpakaļ uz veikalu elijas ielā 21. Pārdevējs sacīja, ka naudu atgriezīs 14 dienu laikā. Tas nenotika. Sekoja zvani un epasta vēstules no mūsu puses. Aizbraucām arī vēlreiz uz veiklau. Pārdevējs teica, ka tagad gan vēlreiz pateiks grāmatvedei, lai atgriež naudu. Vēl pagājušas vairākas nedēļas. Uz epastu veikals vairs nereaģe. Nezinu, vai kāda shēma. Pasūtījums tika apmaksāts ar kredītkarti, nauda aizgāja uz kādu kontu čehijā. Pavadzīmē kā preču nosūtītājs parādās ne sia signe, bet sia proline baltic. Adrese tā pati - elijas ielā 21, Rīga.