SIA "SELL-TRADE" vai proma.lv - Nepiegadā preci

Gribēju padalīties ar savu pieredzi pasūtot instrumentu proma.lv vai zem SIA nosaukuma "SELL-TRADE". Mēnesi atpakaļ pasūtīju instrumentu šajā kantorī, ko man atbildēja, ka 2 nedēļu laikā būšot uz vietas kad pagāja 2 nedēļas tad pateica, ka jāgaida vēl nedēļa un tad vēl viena - beigās kad bija mēnesis pagājis un teica, ka instruments ir uz vietas tikai viņš neesot Rīgā ,bet gan kaut kur izbraukumā un nākamajā dienā varēšot saņemt - kad pienāca nākamā diena vairs uz telefona zvaniem un īsziņām neatbildēja zvanot 8 reizes pēc kārtas - vienu vārdu sakot skaista mājas lapa, bet servisa nekāda ņemot vērā vēl to kad laiks ir nauda un tas instruments bija ļoti nepieciešams tā kā neiesaku nevienam griezties pie šī kantora, attieksme kā bērnu dārzā - kad ziepes sataisītas strausam galva smiltīs. Un pats interesantākais, ka šis uzņēmums nav vairs PVN maksātājs, bet gan mikrouzņēmums un cenas mājas lapā norādītas ar PVN!

R