SIA "Sanare - KRC Jaunķemeri" - Sargā savu mantu pats!

Vienkārši gribu brīdināt citus, nejusties īpaši droši par savām mantām šīs sanatorijas teritorijā. Nebūt nav pirmā reize, kad kādam kaut kas pazūd, sākot no maka (galvenais, ka ar visiem dokumentiem) un stāvvietā jūsu mašīna rītā var izrādīties ar tukšu degvielas tvertni vai bez riepām. Pats interesantākais ir tas, ka par iebraukšanu teritorijā aiz "šlakbauma" ir jāmaksā, tik nevar īsti saprast par ko, jo nevienā no iepriekšminētajiem gadījumiem sanatorija nekādu atbildību nenes. Labs jautājums: "Kam tad ir paredzēta apsardze teritorijā?" Tikai lai muļķīgi smaidot atbildētu:"Mēs neko nezinām, tā nav mūsu darīšana!" Ja jums, kas pazudīs, nevienam tas nerūpēs, bet kad brauksiet prom, jums pat var pajautāt vai gadījumā sanatorijas dvieli līdz neesat paņēmuši. It kā cilvēki brauc uz sanatoriju pēc dvieļa, nevis veselību uzlabot. Secinājums ir šāds, savi dvieļi ir svarīgāki nekā klientu īpašums. Iesaku rūpīgāk pieskatīt savas mantas, jo neviens cits to jūsu vietā neizdarīs, pat ja par servisu ir jāmaksā pietiekoši augsta maksa. Kārtības nekādas! Varbūt tādā veidā īpašnieki mēģina samazināt klientu pieplūdumu (par daudz laikam), ar domu, guliet mašīnās (sargājiet), bet rītā mundri uz procedūrām, iznāks lētāk! Lai nu kā arī nebūtu, ieteikums viens SARGIET SAVU MANTU PAŠI!!!

J

H Hļupik 24.07.2012

Ļoti netīrs un piečurāts baseins. Dabūju nagu sēnīti, dz.orgānu kārpas un ausu infekciju ciemojoties izslavētajos Jaunķemeros. Protams atzīstu, ka imunitāte man nav nekāda labā, bet arī sanatorijai vajadzētu rūpīgāk piedomāt pie sanitāro normu ievērošanas, apkalpojot tādu lērumu klientu.

L LieneB. 21.08.2012

Vēlētos uzzināt cik Ls ir jāmaksā bērniem? Neesmu tur bijusi. Ir kāda atlaide? :)

I Indrānmāte 13.02.2015

Noteikti brauciet, ārstējieties! Neesiet cimperlīgas cacas, kas pa lētu naudu grib 5-zvaigžņu komfortu. Baudiet procedūras, dzeniet prom tos kilogramus, nūjojiet gar jūru. Esiet jauki pret personālu un personāls jūs mīlēs! Biju tur reizes 4-5. Piekrītu par padomju auru, bet, ko jūs pukstiet par 40 EUR dienā, pabaroti, jūras malā, ar pienākošajām procedūrām, profesionāliem ārstiem, terapeitiem! Trenerītes vien, ko vērtas vingrošanā...! Ēdiens veselīgs, labs, pārdomāta ēdienkarte.
Par baseinu - jā, es arī atteicos no baseina apmeklējuma. Lai jau tie pensionāri paši pa savām čurām peld :) Varbūt līdzētu, ja personāls neļautu baseinā iet nemazgājušiem... bet vai tad nu katru čangaļu babuleni iedzīsi dušā. Pieradušas reizi nedēļā pirtiņā.
Ļoti labs serviss par tik lētām naudiņām burvīgā vietā! Indra

L Līga Freimane 04.04.2016

Jaunķemeri-sulu kūre-tas ir tikai nosaukumā, biju uz 5 dienām, sulu iedeva 2x, izdariet secinājumus: nekādas sulu kūres tur nav