SIA "Sanare - KRC Jaunķemeri" - Sargā savu mantu pats!

Vienkārši gribu brīdināt citus, nejusties īpaši droši par savām mantām šīs sanatorijas teritorijā. Nebūt nav pirmā reize, kad kādam kaut kas pazūd, sākot no maka (galvenais, ka ar visiem dokumentiem) un stāvvietā jūsu mašīna rītā var izrādīties ar tukšu degvielas tvertni vai bez riepām. Pats interesantākais ir tas, ka par iebraukšanu teritorijā aiz "šlakbauma" ir jāmaksā, tik nevar īsti saprast par ko, jo nevienā no iepriekšminētajiem gadījumiem sanatorija nekādu atbildību nenes. Labs jautājums: "Kam tad ir paredzēta apsardze teritorijā?" Tikai lai muļķīgi smaidot atbildētu:"Mēs neko nezinām, tā nav mūsu darīšana!" Ja jums, kas pazudīs, nevienam tas nerūpēs, bet kad brauksiet prom, jums pat var pajautāt vai gadījumā sanatorijas dvieli līdz neesat paņēmuši. It kā cilvēki brauc uz sanatoriju pēc dvieļa, nevis veselību uzlabot. Secinājums ir šāds, savi dvieļi ir svarīgāki nekā klientu īpašums. Iesaku rūpīgāk pieskatīt savas mantas, jo neviens cits to jūsu vietā neizdarīs, pat ja par servisu ir jāmaksā pietiekoši augsta maksa. Kārtības nekādas! Varbūt tādā veidā īpašnieki mēģina samazināt klientu pieplūdumu (par daudz laikam), ar domu, guliet mašīnās (sargājiet), bet rītā mundri uz procedūrām, iznāks lētāk! Lai nu kā arī nebūtu, ieteikums viens SARGIET SAVU MANTU PAŠI!!!

J

. ....kl 13.06.2009

Nu nevajag nomest savu maku kur bagadās. Un mašīnai ir jāierīko signalizācija.

L LailaRūbāne 17.06.2009

Tas par to benzīnu laikam par manu paziņu būs bijis teikts, jo ar viņu tieši šāds variants arī notika. Auto bija signalizacija, bet nepalīdzēja.

K krista 03.12.2009

procedūras gan tur labas, bet cenas jau gan varēja palaist zemākas, īpaši jau par istabas numuriņiem.gultas sagrabējušas, bail, ka cauri neizkrīt.
un kasiere tik pretīga vecene.izturās tā it kā es šai kaut ko parādā būtu. ne labdie, ne paldies, ne lūdzu. ieeju maksāt, šī uzbrēc, kāds jums numurs? nav?tad ejiet prom! debīlā govs. gāju jau pie direktora sūdzēties, bet vecenei noveicās, jo šis uz vietas nebija.
viņai par cietuma uzraudzi vajadzētu strādāt, tur īstā vieta.

F fifi 04.12.2009

Par kasieri pilniga taisnība! Ista ragana! Vareja jaunkemeri vinai nosposoret labas uzvedibas manieru kursus, ja jau vina tik vertogs darbonieks, ja tadu tur vel patur!

M Marta 13.07.2010

Par savu mantu gribu piekrist, ka tā tomēr visur (īpaši mūsdienās) labi jāpieskata! Tādi laiki!
Visiem varu ieteikt izbaudīt sulu kūri Jaunķemeros! Programmu varu ieteikt ne tikai tiem, kas vēlas notievēt, bet jebkuram, kas nopelnījis kārtīgi atpūsties, drusku sevi uzprišināt un savest kārtībā! Laiks pagāja nemanot, procedūras burvīgas! Istabiņas gan nav ģeniālas, bet patiesībā jau jābrauc procedūru dēļ un uz istabām var skatīties viesnīcās vai savās mājās.

N nunu 05.09.2010

nu istabinjam gan ir liela nozime, galu gala kada gan atputa, ja nakti nevar izguleties, jo gulta tik ljoti sagarebjusi, ka redeles spiezhas laukaa.
sulukure gan ir super.ljoti patika, braukshu atkal.

H Helēna 27.09.2010

No personīgās pieredzes varu spriest, ka istabiņas ir dažādas kvalitātes un sulu kūres dalībniekus izmitina labākajās, bet savā otrajā sulu kūres piegājienā biju vasaras sezonā, kad bija klientūras pieplūdums un tad, protams, bija piebāzti visi pakši! Tāpēc uz sulu kūri labāk braukt "nesezonā" un tad arī būs jūtami labāki sadzīves apstākļi!

I Ieva 01.12.2010

Istabiņas ir normālas! Par kasieri, diemžēl, ir uzrakstīta taisnība, līdz pieklājībai tur ir ļoti tālu...Tomēr ārstēšana tur ir ļoti laba un, ja ir iespēja izmantot akcijas piedāvājumus, sanāk arī lēti.

I Inese 27.12.2010

Cilvēēeki! Tikko atbraucam no Ziemassvētku akcijas! Bija vnk pasakaini!!!Nedomāju ka par tādu cenu, var dabūt tik kolosalu atpūtu!!! :)

A Austra 11.02.2011

Dāmas! Brauciet uz sulu kūri Jaunķemeros! Programma intensīva un piesātināta ar daudzveidīgām procedūrām, atstājiet vīrus, draugus un bērnus mājās un vienkārši 5 dienas nedomājiet par tiem! Papildus programmai noteikti iesaku ajūrvēdas masāžas vnk kolosāla procedūra!

I Imants 08.03.2011

Klau, es biju aizbraucis izvēdināt galvu, pie reizes arī pamēģināt programmu "Vesela mugura", jo kuram gan ar muguru ir spīdoši? Varu teikt, ka esmu apmierināts par piedāvājuma cenu saņēmu atbilstošu kvalitāti! Īpaši uzteicamas ir dūņu procedūras un slinga terapija, bet pie ēdināšanas gan varētu piedomāt (nedaudz saglabājies pagājušā gs.mantojums). Varu ieteikt no personīgās pieredzes!

D dsgds 17.10.2011

Ak, jā atceros sulu kūre ar aromamasāžām bez neviena aromāta un baisā steigā. un vēl visa tā tenkošana tukumniekiem neiesaku tur braukt, nepaspēsiet līdz mājām aizbraut, kad visi jau zinās par cik tad svaru samazinājāt.

I Ilze 26.11.2011

Nav jau ko tik daudz iesprindzināties par svaru un centimetriem! Vajag braukt un vienkārši atpūsties un es to arī darīju pēc pilnas programmas!
P.S.Kam gan var interesēt citu nomestie kilogrami???

M Muris 10.12.2011

Padomju laika sanatorijs ar visiem darbiniekiem un tā laika tikumiem, tai skaitā aprunāšanu. Masieres tur tikai viena ciknecik laba pārējās zem jebkuras kritikas. Masāžu vietā ņemiet dūņas vai vannas, tad ir normāli.

L Luan 12.12.2011

Tukums kā jau lauki, nekad nepalaidīs garām iespēju apspriest otra veselības stāvokli. Arī atpūtos pēc pilnas programmas neko ļaunu nenojaušot, tikai pēc bija nepatīkams pārsteigums. Par manu veselību smalki zināja pat cilvēki kam gar to vispār nekādas daļas. Kauns sanatorijas pļāpīgajiem darbiniekiem. Turp vairs nebraucu.
Kam tomēr interesē svars, svērties iesaku pie dežūrārsta nevis pie fizioterapeitēm, viņas noregulē svarus kā vajag, lai beigās cilvēks domātu ka svars tiešām samazinājies sulukūres rezultāta. Masāžas garām, patiešām nekur citur neredzēju aromamasāžu bez neviena aromāta.

D Daiga 16.12.2011

Ko Jūs tur dāmas "ņematies"!? Jūs vēlaties pa salīdzinoši zemām cenām - 30 Ls dienā dzīvot, ēst diētisku ēdienu, vingrot, saņemt procedūras - vannas, dūņas, konsultācijas, tad ir jāpiecieš dažādas individuālās nianses, kas nu kuram vairāk vai mazāk uzkrīt nervos - svari, metramēri, masieri, cilvēku viedokļi! Ir jau izvēles iespējas - Baltic Beach, ja nemaldos gandrīz 80 Ls dienā! Ir taču starpība!? Tas arī secinājumu vietā!

L Laine 16.12.2011

Es esmu bijusi Jaunķemeros divas reizes, pēdējā reizē paņēmu piecu dienu programmu un mājās atbraucu atpūtusies, ieguvu daudzpusīgu informāciju, izbaudījusi procedūras un laipnu attieksimi. Pirms braukšanas nosvēros mājās, lai arī mani svari rādīja nedzaudz mazāk kg nekā fizioterapeites kabinetā, bet starpība grozi kā gribi - bija vienāda, mīnuss 3.4kg gan uz tiem, gan uz maniem svariem.

G G 17.12.2011

Kvalitāte viennozīmīgi atbilst zemajai cenai. Apriešana tas laikam ir papildus bonuss tukumniekiem.
Prieks ka pārējiem viss bija labi.

G G 17.12.2011

Ja par to lai ārsts neizpaustu manu medicīnisko informāciju nepiederošām personām ir jāpiemaksā 50 Ls dienā, OK es izvēlos Baltic Beach nevis ķemerus.

K kate 20.12.2011

man ar bija pieredze pašai tur būt. Neesmu cimperlīga, spēju pievērt acis uz nepilnībām (arī ar kasieri), kopumā man ļoti patika- personāls bija atsaucīgs, procedūras jaukas, pat nezinu vai pašiedvesma vai tiešām kopēja "tehniskā apskate un remonts", bet nu jau pusotru mēnesi varu mierīgi pagulet, pirms tam ļoti sāpēja mugura, tie, kas zin-sapratīs mani! ņemot vērā procedūru klāstu, to, ka tur nav "slimnīcas sindroma" ar visām izrietošām sekām (bada sajūta un attieksme), ārstēties ieteiktu tik un tā tur... salīdzinot ar citām iestādēm arī pa 50Ls, kur piedāvā principā atpūsties, bet mugura sāpēja tik un tā...