www.sudzibas.lv Sia Saif Pilnvaru pārkāpums

Sia Saif - Pilnvaru pārkāpums

12.05.2019. Sia Saif darbinieka Andreja Abrosimova civilsieva- Jeļena Kučika,pastaigas laikā ar suni sarunājas ar kolēģi,kura iesaistās konfliktā ar divām sievietēm. Konflikta laikā, uz lūgumu izsaukt policiju, Jeļena izsauc policijas vietā savu civilvīru,kurš strādā un dežurē par apsargu firmā " Saif", apsargs ierodoties konflikta vietā ar trafarēto dienesta auto un ģērbies spectērpā,uzbrūk sievietēm sperot ar kāju un tieši acīs iepūšot asaru piparu gāzi. Pēc nodarītā atstāj sievietes nesniedzot nekādu palīdzību notikuma vietā. Garāmgājēja izsauc ātro palīdzību, kura nogādā sievietes uz uzņemšanas nodaļu- sniedzot pirmo palīdzību. Sekas ir psihiska trauma,galvas sasitums un apdegumi no gāzes. Vietējā policijas attieksme ir nievājoša- uzskatot,ka Saifa darbinieks nav pārkāpis dienesta pilnvaras,bet aizstāvējis sievu. Cietušās sievietes četru mēnešu laikā nav saņēmušas nekādu reakciju no vietējām varas iestādēm. Abrosimovs turpina pildīt dienesta pienākumus uzņēmumā sia " Saif". Sūdzības tiks vērstas arī uz drošības biroju,jo mazpilsētā nav iespējas uz taisnīgu lietas izskatīšanu.

K