Sia Saif - Pārkāpums

Krāslavā ir īsta bezkaunību no valsts iestādēm.
12 .05. 2019. Saif darbinieka Andreja Abrosimova civilsieva- Jeļena Kučika iesaistās konfliktā uz ielas ar sievietēm. Konflikta laikā izsauc pa telefonu savu civilvīru,kurš ierodas Saif darbinieka spectērpā ar dienesta trafarēto auto. Abrosimovs uzbrūk sievietēm, sperot tās ar kājām un iepūšot acīs ar gāzi. Pēc kā, atstāj notikuma vietā bez jebkādas palīdzības. Garāmgājēji izsauc ātros,sievietes nogādā slimnīcā. Rakstot iesniegumu policijā, policisti nievājoši attiecas un nepieņem iesniegumus. Tikai ar advokāta iesaistīšanos tika pieņemti iesniegumi. Abrosimovs ir bijušais policists,kurš it kā patvaļīgi aizgāja no policijas- īstenībā iemesls bija pilnvaru izmantošana. Policijas darbinieki ir Saif firmas dibinātāji- pēc ilgstošām pūlēm, tika ieviesta administratīvā lieta,kur cietušās četru mēnešu laikā- ne reizi netika izsauktas un nopratinātas. Maza pilsēta- roka roku mazgā- kur griezties un kur meklēt taisnību?!. Abrosimovs turpina strādāt Saif firmā par apsargu.

K