SIA Renvor - krāpj

SIA "Renvor" ir negodīga apsardzes firma.
Renāts, SIA Renvor īpašnieks daudz runā, daudz sola un totāli apmāna darbā pieņemtos darbiniekus. Jo tālāk objekts no Rīgas, jo vairāk viņš par mums aizmirst. Mēs strādājām objektā Saldū. Samaksu no viņa bija jāizlūdzas. Mēs šopavasar un vasarā nostrādājām vairākus mēnešu divatā, jo trešais sargs bija saslimis, bet par padarīto darbu no Renāta neesam saņēmuši darba algu (to pašu minimālo algu). Joprojām neesam pārtraukuši darba attiecības ar SIA Renvor. Rudenī iesniedzām sūdzību Darba inspekcijā, bet viņi SIA Renvor neko nevar izdarīt ... Renvors Darba inspekcijas darbiniekus neielaižot pie sevis :)
Ko tālāk darīt?

D

K kin 22.03.2013

mm revolvers jums ir? nus ieladjeiet vienu lodi aktrs pieleikam pa vidu galvas vidum un nopsiezham gaili, volla visas problemas atrisinatas

L Lizbete 22.03.2013

Forši, ka šajā pavasarī jau nostrādāji vairākus mēnešus :)