Sia Regus

darbaa iekaartoshanas firma SIA "Regus" vecriigaa- taadus cilveekus-klaunus satiku pirmo reiz. Viss saakas it kaa ar nevainiigu zvanu par darbu aarzemees. Otraa klausules galaa nepieklaajiiga balss, ar tadu augstpraatiigu toni, piedaava atbraukt uz vinnu ofisu pie melnaa kakka. jaapiesaka viziite - uzvaards!!!!! ne luudzu, ne paldies. nu labi-aizbraucu tiiri nu jau intereses peec. Ieejot iekshaa- uzreiz jaut.-juus esat tas nekauniigais klients? cik ir pulkstens?sarunaats 30, tagad jau 34! mums klientu netruukst, neesat jau vieniigais! Shaadus trikus apkalpojoshaa sfeeraa naacaas dzirdeet pirmoreiz! taada sajuuta ka tai sievietei ir 8 klashu izgliitiiba! vis turpinaajas ar apbuseejiem apvainojiumiem(neesmu tas kas klusee) un beigaas ieradaas koleege, kas jau pieklaajiigaaka, bet ar nav daavana z.sveetkos. peedeejais jaut.-vai juus nebiedee prostituucija N valsti?-nu super. noteiktu visiem iesaku izmantot regus pakalpojumus! Vienkaarshi atsaldeetu cilveeku ofiss!

N noraizeejusies 18.03.2009

njaa..piekriitu visiem kas ir paudusi negatiivu attieksmi..
es par to paarliecinaajos arii nesen..
saakumaa jau feini..atradaam laikrakstaa "Ziemellatvija" sludinaajumu par darba piedaawaajumiem lielbritaanijaa..nu taa..ilgi domaajot arii mana maate piekrita...
sazvanijaam firmu Regus..wisu noskaidrojaam...waidzeej cv anglju valodaa..un 15ls firmai par pakalpojumu..tad aizbraucaam ar maati uz tuvaako biroju Cesis..tur smaidiiga jauna gados sieviete..visai atsauciiga Regus darbiniece..nu taa..uz doto mirkli bij vienam cilveekam darbs..(mana mate gribej ar pazinju braukt)..tad peec paaris min bij zvans un bij piedaavaajums 2 cilweekiem...piedaawaataa vakance-veezhveidiigo juuras produkcijas paarstraadaataajs..nu arii protams pakoshanas darbi, darbs pie konveijera..
nu neko..naakosnedeelj jau bij jaabuut gatawiibaa izlidot..nu tad 300ls bij jaameklee firmai atkal..pluss weel 100ls biletei..nju bet pa taam bileteem ar joks..skatijos i-netaa bilesu cenas liidz Londonai..nu jaa..bileti wareej dabuut pa 70ls pat..bet nju ari nauda netiek atgriezta..tas taa diivaini
nu tag par dziwoshanu-bij teikts ka dziivos itkaa kopmiitnju tipa maajaas..katra aistabinjaa pa 2 cilweekiem..newaidzeeshot ne gultas welju, ne traukus..nu neko..galaa aizbraucot..izraadijaas preteejais..maatei naacaas mekleet haadus leetos weikalus un kjip humpalas kur to wisu dabuut..jo ari protams nebij ar ko un uz kaa pasham sew eest uztaisiit:(gatawaas shausmas..un par ko taadu nedeeljaa jaamaksaa 60 maarcinjas, kas naw maza nauda..
cik teica neko tik drausmiigu (tas par dziiwoshanu, darba apstaakljiem) pat Latvijaa newar atrast..
nju un nobeigumaa..pati Latvijaa uzzinaaju par to firmu un aarzemeem.tur cilweeki augstaakais meenesi turas darbaa jo ko taadu iztureet newarot...
tag mana maate ir no Londonas 265 km pilseetaa Bernstaple..cik noprotu ir emocionaali un dros arii fiziski sagrauta..dziiwo bailees par katru naakoso minuuti, stundu, dienu...neko siikumos ar galwenais nezinu-tik vieniigi ka tur ir gatawaa elle..ka ko taadu pat sapnjos nosapnjot newar..un ljoti smagi;(
waij kaa es te izpluudu:)ceru piedosit pa garo tekstu:D

L linda 18.03.2009

Vai firma nav izpildiijusi savu pienaakumu un nav atradusi juusu maatei darbu? Vai Juusu maatei ir jaadziivo uz ielas? Vai vinai nemaksaa algu?
KO JUUS TE CHIIKSTAT UN PIIKSTAT?!!! Kompaanija ir izpildiijusi visus noteikumus! Ja negribat straadaat, seezhat maajaas! Juus domaajat, ka Uk naudu maksaa ne par ko?! Ka varat seedeet uz savas pakalas un pelniit naudu? Nav viss! Pati nostraadaaju UK daudzus gadus. Jaastraadaa tikpat ciitiigi kaa te, bet par padariito darbu vismaz sanemsiet labu atalgojumu!
Un vina vienmeer var atrast sev leetaaku dziivesvietu, ja buus griba. Es pati dziivojot Uk maksaaju 125 maarcinas nedeelaa par 1 ISTABU!!! (bet dziivoju tur viena pati)

R replika 21.03.2009

protams, ja jus braucat stradat uz fabriku, tad ir jarekinas ar to, ka bus gruti, un ta jau nav Regus vaina, vinji darbu tikai piedava...gribetos zinat, ka ir ar citam specialitatem, kuras vinji piedava, man ir piedavajums stradat viesnica...ka tur ir isti?

N noraizeejusies 26.03.2009

Linda..sheit katrs war briivi paust sawas doma sun viedoklus!taakaa na wko teikt ka te chiikstam un piikstam un paarspiileet par to ka domaajam ka naudu maksaa pa neko..katrs mulkjis to zin ka ta anaw..un nekad naw bijis...Teici ka Latvijaa tapat kaa Annglija...muljkjiibas..wairaakkaart dramatiskaak, ja salidizina, bet tas taa..
buutu gan firma paarliecinaajusies uz kurieni suuta cilweekus..wai arii ja zin ta teiktu ka ir..ka brauc uz wel lielaaku suudu bedri nekaa te:D

N noraizeejusies 26.03.2009

waij..par to dramatiskaak biju domaajusi ka latvija weel zelta bedre saliidiznot ar citaam vietam un to anglijas pilseetu

J Jolanta 07.07.2009

Par Regus firmu..Es braucu ka zemenu lasitaja..ka jau visi studenti meklet laimi arzemes..Nekad nebiju domajusi kad saskaros ar ko tadu..kad biju uz parunam sasolija zelta kalnus.bet kad bijam tur ne tuvu tam neka snebija.mes stradajam 5.gradu kasrtuma angaros.pat padzerties nevareja aiziet, kur nu vel pateikt kad tev ir slikti, tik strada.pret mums izturejas ka pret vergiem.Nostardaju menesi, paliku uz gultas jo so darbu pat cilveks nevar stradat..sakam stradat pa nakti trijos, un lidz vakara, bez atputas.
Un pats galvenais kad mums nemaksaja.kad meginajam sazinaties ar firmu, kas bija solijusi, ja kas mainas tad drosi var zvanit.bet kad zvanijam izlikas kad tadi vispar neesam pie viniem bijusi.Visustos smagumus nest, sievietem tas nav normali, var jau stradat, bet ja par to nemaksa, un izturas ka pret vergiem.ir man pat pieradijumi, ka mums tur bija.bet necelas roka smeret papirus, lai so firmu iznicinatu, jo tik daudzi cilveki ir piemaniti.Cik cilveki bija atlaisti, viniem nebija ne naudas par ko majas aizbraukt dzivoja meza.mes pat viniem nesam est, jo nevarejam noskatities, ka tas var but.Bet tas nevienam neintereseja..Un it ipasi sai firmai.ceru cilveki ieklausisies, un tiesam nebrauks un nekluasis to ko sola.

N Natalja 08.07.2009

Pati biju zemenēs, izturēju tikai nedeļu! Neko nevareju nopelnīt, jo maksāja pēc padarīta! Bet bija zēni, kas pelnija pa 60-100 funtiem dienā un bija ok! Ja mugurs nesapētu tad būtu ok! Priekš sievietēm zemenes lasīt pa grūtu. Es braucu caur JSSINA un mani uzreiz bridīnāja ka darbs grūts! Biju BOYD FARM, labi ka tur bija gan zemenes, gan avenes, gan kazenes. Un kad mani pārcela uz avenēm, tad varēju kaut ko nopelnīt! Vispār neieteicu nevienam braukt uz kaut kādu fērmu!!! Baigi grūti! Bet firma, kas Jūs sūta nevar visu zināt, jo viņam arī var pateikt vienu, bet patiesība tur cits būs! Interesānti kads nosaukums bija Jūsu fermai, jo mēs nekad 3 naktī nelasījam nekādas ogas un pat pa dienu mūs veda atpakaļ, ja bija ļoti karsts un tad vakarā mēs atkāl stradājām. Atceros vienu reizi vai divas tikai bija ka mēs strādājām līdz 21.00 vai 22.00. Lai Jūs visiem veicās! Bet tomēr kad Jūs braucat uz fērmu 7 reizes padomājiet!!!

D djren4ix 13.08.2009

a kads kadijuma nezina liepajas regusa mobilo numuru ?

C cassandra 03.10.2009

diemzeel jaatziist, ka shii firma nav savu nuzdevumu augstumos, man radaas iespaids, ka shajaa uznjemumaa straadaa pavisam neizgliitoti un nekompetenti cilveeki, taa kaa man ir bijusi pieredze ar citu liidziigu firmu, ar kuru viss bija 100% kaartiibaa, tad ar sho viss bija galiigi garaam, darbs ko vinji soliija nebija! tika samaksaata nauda un meesveel plikaam paraadaa, betb atbraucot uz konkreeto cvietu izraadijaas, ka darbienieku nvinjiem ir pietiekoshi un muus atlaida ar taadu aiblidinajumu, ka leenu straadaajam, kaut gan nostraadaata tika tikai 1 nedeelja, seenees! tagad straadaaju citaas seenees, kaut kaa tur neviens nav suudzeejies, ka leenu straadaaju un liidz shim taadas probleemas nav bijushas nekur! un galvenais, ka tas darbs kuru vinji piedaavaaja bija nelegaals! nez cik tas ir likumiigi, es uzskatu, ka shai firmai ir jaanjem nost licenze! starp citu kur var suudzeeties? jo veselu meenesi es noseedeeju Z iirijaa bez darba un kaut gan vareeju mieriigi tad seedeet latvijaa, shie konkreeti ir chakareetaaji!

S skunis 26.10.2009

Mjā, ja sākumā lasot, varēja diezgan pozitīvu ieraudzīt, tad jau uz beigām, viss pazuda.
Liekas, ka nav nevienas firmas, kas spētu kārtīgi un godīgi iekārtot cilvēkus darbā ārzemēs, tāpēc ĻAUTIŅI, vajag braukt prom caur pazīstamiem, nu un kas notiks ja nāksies pagaidīt ilgāk, nekas. Protams, man pašam nav arī nekāda spīdošā situācija, un arī niez nagi braukt caur šo vai citu firmu prom. Vienreiz jau biju, un secināju tikai to, ka tas ir galīgi garām. Vai Jūs vispār ziniet, kādēļ tā ir? Kāpēc agrāk nekas netika dzirdēts no zemeņu lasītājiem un citiem par ko tādu, kā tagad-verdzību utt.
Jo šobrīd daudzi ne letiņi vien, bēg prom uz citām vietām-kur saule spožāka utt. Līdz ar to mainās darba apstākļi un attieksme no darba devēja, jo priekškam viņam žēlot cilvēkus, ja zin, ka tik un tā būs jauni, kas nāks vietā un
plānu šā vai tā izpildīs. Ja jau esat vienreiz bijuši UK un ir Jums tās nepieciešamās atļaujas, tad labāk ir pašiem braukt un meklēt, tad nebūs jāuztur šādas firmas

E Edik 04.11.2009

каут каду хуйню, юс тье несёте...

I Izglabejs 13.01.2010

Kriizes laikaa lieka nauda nav nevienam !

Izmeegjini, es vnk meegjinu paliidzeet tiem, kuri ir palikushi bez darba .

Stundaa var nopelniit 50-60 kapeicinjas, pareekjiniet, cik tas ir nedeeljaa un gadaa?!!

Neatsakies, tas ir tikai saakums Tev!

Pats esmu jau nopelniijis tur 438 dolaarus, varbuut nav daudz, bet tomeer, aatri izmaksaa vinji, un pieregjistreeties tev tikai prasiis 3 min laika!

Veelu veiksmi!!