www.sudzibas.lv Sia Regus apkalpošanas kvalitāte

Sia Regus - apkalpošanas kvalitāte

Gribētu vērst jūsu uzmanību uz augstākminētās organizācijas darbinieces attieksmi pret klientiem. Meitene izturējās ļoti neprifesionāli. Uz uzdotajiem jautājumiem atbildēt nespēja. Kad uzdevu jautājumu par naudas atgriezšanu, ja mani neapmierinās sniegtais pakalpojums, meitene norādija uz durvīm un palūdza aiziet. Šāda attieksme pret potencionāliem klientiem ir neprofesionāla, kā arī atrodoties firmas birojā, radās sajūta, kanekādu darbu vispār nav iespējams iegūt. Jo atbildes bija virspusējas, nekonkrētas. Tā kā potencionālie darba meklētāji! Esiet uzmanīgi ar šo firmu!

A Aldis 12.08.2009

..Regusa Rigas ofisa meitene, liekas, ka viņu sauc Aleksandra. ir ļoti nekorekta un nepieklajiga!Uzskatu, ka viņa nevar strādāt ar cilvēkiem. Man arī bija nelielas domstarpibas.
Mans draugs sledza ligumu Liepājā. tur ir pavisam cita attieksme pret cil;vēkiem.
Lai viniem veicas, palidzot atrast darbu nelaimē nokluvushiem ļaudim.