www.sudzibas.lv SIA Radex-Europe Tirgo meesla krasu

SIA Radex-Europe - Tirgo meesla krasu

G

R Radex 09.07.2010

Laikam kadam (zinamam) no musu "seklajiem" konkurentiem ir skrobe, ka mes nemam nost maiziti! Jo ka zinams - kvalitate un zema cena ir musu galvenie argumenti sadarbiba ar klientiem!
Tacu, ja mums butu problemas ar kvalitati - musu tirgus apjomi lokalaja tirgu nekaptu! Tomer kritikai un stresam ir jabut - ari ta ir reklama!

Ar cienu,
SIA RADEX-EUROPE

D DeN 04.09.2010

"Nevienam neiesaku ar šo ūķi sadarboties. Ietaupiet laiku un nervus un nepasūtiet tur neko, kvalitāte prosta gavno visam, gan krāsai, gan visam parējam..."

Ты хоть примеры приведи, откуда такие выводы?!!!

S Senson 27.10.2010

Ideala kompanija ar lielisku servis un cenam! Lai tik turpina nemt prieksa visu tirgu!!!

J Johnny 23.12.2010

Nirga nak no sitiem komentiem... Uzgaju sim sviestam, jo mekleju googla radexu, jo dzeki no auto sacensibam teica, ka pie siem ir super cenas un kvalitate. Sie tak sponsore pat veselu komandu drag reisa! Pameginasu, tad jau manis

D dom 12.01.2011

Otrais auto jau nokrāsots ar viņu materiāliem, neko sliktu nevar teikt, par to cenu vnk super, klients ar priecīgs par zemo cenu...Veikalā attieksme ar lieliska, nevis kā dažos labos biezā gala veikalos...

A Ainars 14.01.2011

Pilnīgu piekrītu tam viedoklim - kad ož pēc konkurentu nomelnošanas mēģinājuma, laikam kādam radex`s kāpj uz varžacīm, ja jau jāliek sūdzībās iekšā. Esmu ne pirmo dienu šai sfērā un daudz ko esmu lietojis, par radex`u neko sliktu nevaru pateikt, cena un kvalitāte ir primārais manā izvēlē, lai citas "krutās" kompānijas vēl pamācās no radexa - attieksme, serviss, cenas utt

I Ilja 02.02.2011

Ну блин дают конкуренты... Радекс это единственый поставщик краски и расходников, у которых нормальный сервисс и обучение на русском языке! Так помогает - я конечно понимаю латышский, но маляры нет...
Конкуренты напуганы так-как с Радекс и Мобихел красками с каждим годом в Латвии всё больше работают. Жаль, что искал их реквизиты в и-нете и выскачил этот адрес!
Илья.

R RJ car design 04.04.2011

Jau otrogadu strādājam ar Radex un Mobihel produkciju un nvaram teikt tikai pozitivas atsauksmes.

E erdoganskokakola 17.02.2016

nigas pliiz bitshes

J Jāāns 14.01.2021

Cik dzirdēts no krāsotājiem kuri ne pirmo dienu strādā, tad mēdz mesties gan pumpas pēc vairākiem mēnešiem gan arī lobīties laka nost no bāzes, bet no otras puses ko gan var gribēt paši lētākie materiāli, veciem drapakiem ir ok, kaut ko normālu krāsot noteikti ar līkumu no tās radeks, sačakarēs reputāciju un vēl dabūs pārtaisīt kā Saka skopais maksā dubulta.

A Andris Kudelenskis 14.06.2022

Privātpersona.Valmierā krāsu veikalā ir apkalpošana vienkārši fenomenāla!No sešām apmeklētām reizēm krāsu esmu nopircis divas reizeized.Iemesli dažādi,Darba laiks līdz17:00 ierodos 16:30 viņi nepaspēj.Kods viens,varianti šablonos dažādi,ārā pie mašīnas iznākt nevar,jo lietus smidzina.

S Salvis_111 08.09.2022

Paldies Radex komandai par pozitīvo attieksmi pret klientiem. Īpašs paldies Valmieras veikala pārdevējai Ilzei par pretīmnākšanu, palīdzēšanu un laipno apkalpošanu!
IESAKU!