www.sudzibas.lv SIA PK Pluss bez darba līguma

SIA PK Pluss - bez darba līguma

Neuzticieties firmas PK Pluss darboņiem, darbu vadītājam Aleksandram, vai kāds tur amats viņam neviens nezina . Sludinājumus internetā liek bez firmas nosaukuma. Objektā Martas ielā pieņem darbiniekus bez darba līgumiem, nemaksā nodokļus, telpas tiek apzagtas un strādnieki tiek apzagti, sola, bet nemaksā par padarīto. īsāk muļķo cilvēkus.

E

A Aleksandrs 30.09.2010

Можно поинтересоваться кого именно и когда обокрали по указанному вами адресу? А принимались люди на данном объекте на определенных условиях исключительно по причине, что ремонт делался для знакомых, или же вы и со знакомыми контракты привыкли составлять? Что касается заработной платы, то она всегда выплачивается тем людям, которые умеют качественно и вовремя исполнять свою работу.