www.sudzibas.lv SIA "Pinku nams" Neprofesionalitāte

SIA "Pinku nams" - Neprofesionalitāte

Vedot dēliņu pirmo reizi uz frizētavu, ti sevišķi paredzētu tieši bērniem, cerēju ka attieksme būs īpaša. Bet diemžēl friziere DANA kas neprot valsts valodu, kura aprobežojas ar to ka prot ieslēgt DVD, domā ka savu darbu dara "veiksmīgi"...
ATTIESKME IR BRIESMĪGA, rodas tāda sajūta kā šausmu filmā ...te kautko burkšķ, te uzbrūk ar šķērēm, protams bērns krenķējās.
Viss mūsu pasākums beidzās ar to, ka raudošs bērns ar izrobotiem matiem un protams samaksātiem 8 Ls par nekvalitatīvu darbu.
MĪĻĀS MĀMMIŅAS NEVEDIET SAVU BĒRNU UZ PINKU NAMU ČAKA IELĀ.

D Dana 19.04.2009

Paldies par reklamu. Dana

A Angelika 09.05.2009

Hm, dīvaini gan... Mans dēliņš gan ir apmierināts ar šo frizētavu. ;)

R rojs2 10.05.2009

NU, dažus izlaistus knauķus patiešām nav iespējams apkalpot normāli, izturies pret viņiem kā gribi, nesēdēs mierā ne mirkli, un tad vēl mātes uzskata, ka frizierim jātiek galā, pašas jau sīkajam neko neaizrādīs...

D Daina 24.05.2009

Es nevienu vārdu nevaru teikta par šo frizētavu. Tikai labus vārdus.Manam dēlam patik tur griezt matus un nekur citur es viņu pierunāt nevaru.

G Gunta 25.07.2009

Manam dēliņam ļoti patīk pie frizieres Lienas Kr. Barona ielā. Viņa perfekti komunicē un prot ieinteresēt mazo nosēdēt līdz mati ir nogriesti.

E Elina 26.07.2009

Labak audzini savu delu un viss bus kartiba.Katru menesi mana meita gaja un attieksme bija laba un Dana ir loti laba friziere.

R Rudīte 08.08.2009

Ejam ar dēliņu patstāvīgi uz šo frizētavu un esam ļoti apmierināti. Varbūt vienkārši vajaga vecākiem savus bērnus audzināt un mācīt uzvesties sabiedriskā vietā.

L Liiva 28.08.2009

kaa man patiik- Perfektas maminas ar perfektajiem beerniem!
saskiem ar to, ka katrs beerns ir savaadaaks, un ja vinam gada vai divu gadu vecumaa nepatik, ka griez matus, tad frizierim ir jaabutu sim specialistam, kas to izdara kvalitativi.
ja friziere nerunaa valsts valoda, kaa lai vina panak normalu kontaktu ar bernu? vina sini bridi ir kaa pedagogs arii! diemzeel laikam nosaukums- ipasi apmaciti frizieri soreiz nebuus isti vietaa!!!
piekam par Pinku namu sii nav pirmaa negatiivaa atsuaksme, ko dzirdu!

B Baiba 11.12.2009

Pievienojos pozitīvajām atsauksmēm - bērns apmierināts, frizūra smuka, turklāt ar dažādiem Pinku nama frizieriem gan Čaka ielā, gan pie Leļļu teātra. Protams, ka bērni dažādi, tāpat svarīgi bērna izjūtas pirms tam, laiks, kad griež utt

A aija 24.02.2010

Mēs arī vedam uz šo frizētavu, bet drīzak tapēc, lai bērnam ir kaut kāda ipāšāka sajūta, lai gan tie 8, - par maza puikas griezumu nav vērti, jo mums pāris reizes nogriež pakausi ta, ka mati kā ezim gaisa, citreiz atkal ok., kas nerada nevainojamu reputaciju. Neesmu piekasīga un nepievršu tam lielu uzmanibu. Attieksme arī - ieslēdz to DVD un viss. Nekas jau ipašs nav. Mums bērns ari vienkarsā frizētava 2gadnieks smuki sēž, tapēc man kā mammai sanāk uz pusi vairāk samaksāt, lai sīcis var uz apdriskatam mašīnitem paskatīties:DDDD bet nu ideja jau viīem bija

I Ilona 10.12.2010

Nāciet ar bērniem uz frizētavu "Liras".Matu griezums bērnam 6-7Ls. Jauka friziere Kristīne Rasa. Kamēr frizēs bērnu, pati varēsiet safrizēties vai uztaisīt manikīru.
Salona telefons 67422250

N Natālija 19.05.2011

Manu dēlu arī nekādīgi nevarēja pierunāt no sākuma. Bet cepuri nost frizieriem - mēģināja ar viņu sarunāt utt.. Pēc tam kad mēs sākam iet pie viena un tā paša friziera situācija uzlabojās. Dēls pierada pie viņa un viņš pats jau zināja ko viņam teikt un kā sarunāt. Tagad griež matus tur bez problēmā. Bet no sākuma bija ļoti grūti. No manas puses tikai liels pluss šai frizētavai.

D Diana 05.12.2011

Loti jauka frizētava bērniem. Vedam abus 2, jau no 2 gadu vecuma. Jauks frizētavas iekārtojums, ļauj izvēlēties multenīti kuru skatīties. Pēc tam vel konču iedod :) Bērni priecīgi, vecāki ari! Ja vienam ātrāk nogriež, otrs spēlējas ar daudzajām mantiņām, grāmatām vai izvēlas kādu bērnu šampūnu pirkt.

M Misjus 26.09.2012

Mums arī tikai labas atsauksmes par šo frizētavu. Meistars Oskars ir mūsu favorīts, jo puika grib iet tikai un vienīgi pie viņa. Kad bērns iz maziņš nevajag cerēt uz to, ka kāds jūsu (mammas) vietā viņu izklaides un nomierinās lai meistars varētu padarīt savu darbu. Nu nesanāķ ar tādiem maziem vienkārši sedēt un lasīt žurnālus. Piekritu, ka cena priekš bērnu matiem ir parāk liela, bet kas tagad bērniem maksā lēti?

S S.M. 09.05.2014

Nesen (pēc ilgāka laika) apmeklējām šo bērnu frizētavu un noteikti to vairs nedarīsim. Friziere īpaši laipna ar bērnu nebija, paziņoja, ka te nav galvenais skatītīes filmiņu un bez iejūtības mazo raustīja. Labi, ka man tāds ļoti pacietīgs bērns, lai gan asaras bija acīs pēc šitās frizēšanas. Taisnību sakot, nebija jau slikti nogriezts, lai arī nekas īpašs nebija prasīts. Otrs nepatīkams moments bija, kad pateica, ka ar karti nevarot vairs maksāt, tikai skaidrā naudā. Man liekas, ka tas nav zolīdas iestādes līmenis. Piedevām, kad bijām spiesti braukt meklēt naudas automātu, reģistratūras darbiniece ļoti nicinoši pateica - ceru ka atgriezīsieties! Treškārt - kad atgriestos, lai samakātu naudu un ne jau to mazāko, pat čeku neizsita un es redzēju, ka arī man blakus stāvošo sievieti apkalpoja bez čeka. Radās sajūta, ka Pinku Namam "sakāpis galvā"un nemaz paši neredz, ka vairs neatstāj respektablas iestādes iespaidu.

D dzintrinja 09.05.2014

Aizvedu krustdēliņu, 1, 5 g.v., (pagājušajā vasarā). Personāls bija OK, BET - pirmais "pārsteigums" bija, ka bērnu frizētavai nav ratiņu uzbraucamais celiņš, stiepām ratus pa neērtajām trepēm; otrais "pārsteigums" - nav pārtinamā galda, pamperu mainījām tualetē, stāvus stutējot bērnu, kaut kā izdevās.
Par mazā bērna cenu viss bija jau iepriekš zināms, bet, kad manam 16.gadīgajam dēlam par matu nogriešanu, kuri nu nemaz nav gari, bija jāmaksā 14 Ls, biju šokā, neesmu santīmu dzenātāja, bet šāda cena ir neadekvāta!

K klients85 01.10.2014

Teorētiski "Pinku Nams" ir frizētava domāta bērniem no 3 gadu vecuma, pieraksta arī mazākus bērniņus, bet, ja nesanāk nogriuezt matiņus, tad arī nauda netiek netiek nemta!Līdz ar to, jā, arī pātināmā galda nav, bet, kad ir tada vajadzība-nomainit pamperu - var pajautāt administratorei un ja ir brīvs, tad to var izadrīt ērtāk atpūtas istabiņa frizieriem!Svarīgi ir varbūt pajautāt... Visam vienmer var atrast risinājumu!
Par vecumiem - Pinku Namā pieraksta bērnus līdz 12. gadu vecumam, pēc šī vecuma tiek piedāvāts šis pakalpojums Lielajā Zāle ( arī ērtības dēļ) un pusaudzim matu griezums maksā sākot no 15.00 eiro...
Jau kādu laiku freizieri šajā frizētavā strādā kā patenta maksātāji un tad čeks tiek rakstīts klientam tad, kad klients pats to pajautā ( tas ir likumīgi). Nevienam klientam nekas, ja vins pajautā čaku, tas nav atteikts!