Sia NWO - Krāpnieki

Jānis Mukāns-Vecs, klibs lops kurš ir bijis Sia Nwo direktors, prokūrists, tagad laikam īpašnieks.Stāsts pavisam vienkārš, strādājām objektā Jūrmalas gatve 90/Imanta.Bijām fasādes meistari tanī objektā-brigāde. Tas lops Mukāns solija algas divreiz mēnesī, algas kavējās vienmēr pa nedēļu, pat divām, beigās kad darbu bijām izdarījuši, tas lops Mukāns nesamaksāja pēdējos 2400Eur ko bija solijis, taga uz zvaniem neatbild, atsūta sms kas raksta-kad pasakam ka darbinieki kuriem esi parādā, tas lops Mukāns nobloķē ienākošos zvanus.Tāds ir tas vecais, klibais lops JĀNIS MUKĀNS!Mūs viņš uzmeta, uzmeta viņš arī jumta firmu kas taisija jumtu šinī objektā, darbu izdarīja, bet šis vecais kroplis nesamaksāja, es tiešām nezinu kā savādāk šo lopu nosaukt, kā ne pa kropli.Viņam nav svarīgs līgums, vienošanās, savstarpējā sarunāšana par kaut kādām lietām, tas MUKĀNS čurā tam visam virsū.Pieņemsim mana un pārējo manu kolēģu ģimenes no šiem 2400Eur ļoti cieta, jo rēķinājāmies, ka dabūsim viņu, jo esam nopelnījuši to.Tā vietā lai mēs pārnestu naudu mājās lai samaksātu rēķinus, pārtiku mūsu ģimenei šis kroplis to naudu vienkārši iebāza kabatā.NEIELAIDIETIES AR SIA NWO, UN AR VECO, KLIBO LOPU JĀNI MUKĀNU!!!PALIKSIETIES PIE SASISTAS SILES.SVEICIENI MUKĀN, gan mūsu ceļi kādreiz krustosies un aizrijies ar šo naudu, ceru, ka aizrīsies uz neatgriešanos.Fasādes brigāde, tu jau zini kura :)

T

Inženieris 28.03.2015

SIA "NWO"
LV40003887821

Juridiskā adrese
Jelgava, Rubeņu ceļš 2 LV-3002

Faktiskā adrese
Rubeņu ceļš 2, Jelgava LV-3002

Jānis Mukāns, 300455-... Valde, valdes priekšsēdētājs (no 03.03.2015)

Lībiešu iela 34, Mārupe, Mārupes nov., [slēpt]@gmail.com

Pirms uzsākt darbu, pārbaudiet ar ko Jums būs jāstrādā! Aizejiet uz objektu un aprunājieties ar pārējiem strādniekiem/apakšuzņēmējiem par apmaksu.
Vai objekts jau nodots?

Aizejiet uz VDI, VID un uzrakstiet kolektīvu ziņojumu, lai pārbauda un vairāk pakontrolē šī uzņēmuma objektus.

Priekš Jums viņam naudas nav, bet partijai Visu Latvijai, gan bieži ziedo!

Šādus uzņēmējus jāliek pie kauna staba, lai visi par viņiem uzzina!

Iesaku griezties uz BezTabu, būs labs sižets un Mukānam reklāma pa visu Latviju.

E eriks50 20.04.2015

Piekrītu viedoklim ka SIA NWO ar Jāni Mukānu priekšgalā ir apzināta krāpniecība. Man arī palika parādā. Shēma tā pati, maksā ar kavēšanos un pēdējos rēķinus vairs nemaksā. 16.04.2015 īsziņā (jo telefonam ienākošos zvanus bloķē) sāka klepot par maksātnespēju...Var jau gadīties dzīvē visādi, bet šinī gadijumā J.Mukāns apzināti ir apkrāpis sadarbības partnerus un apakšniekus...

Kontaktu [slēpt]@gmail.com

N Nezināms2013 27.04.2015

Kur juus tiesi straadaajaat? Ko darijaat? Un kaadu summu palika paraadaa mukaans?man ir ideja kaa vinju piespiest samaksaat, un vai jums bija liigums ar vinju?

E eriks50 28.04.2015

Mukāns ņēma tehniku priekš Jūrmalas gatves 90 no mums. Summa 471.90, bet nepatīkami tā pat... Bija "Transporta pakalpojumu līgums ".