www.sudzibas.lv SIA "NODUS" nesniedz patiesu informāciju par produktu

SIA "NODUS" - nesniedz patiesu informāciju par produktu

Labdien!

Esiet uzmanīgi šajā veikalā, uzklausot pārdevēju-konsultantu padomus! Man centās apgalvot, ka saitē norādītā kūdra ir bagātināta dārza kūdra. Pirmkārt, cilvēks laikam nemaz nesaprot, ko nozīmē vārdu salikums sfagnu kūdra. Otrkārt, nedekvāta pārliecība par savu taisnību par lietām, kuras nesaprot. Varu iedomāties, kāds skandāls būtu, ja kāda saimniecība paļautos uz šo nekompetento konsultantu ieteikumiem. Ceru, ka šāds starpgadījums pirms tam nav bijis! Kurš gan pēc tam apmaksātu radušos zaudējumus par neiegūto ražu???

P.s. Labi, ka es šī ražotāja kūdras esmu jau iepriekš izmantojis, līdz ar to zināju, ka nederēs.

N

N necilvēks 14.05.2014

Un vēl - mājas lapā ir informācija, ka sakarā ar tirdzniecības apjoma palielināšanos, vajadzīgi pārdevēji/konsultanti. Veikala vadītāj!!! Atopieties!!! Apmāciet kārtīgi tos pašus, kas jau ir!!!