SIA NETPOINT - SMS SISTĒMA

Sāku lietot SIA NETPOINT. Pašā sākumā supports bija ļoti labs, skaidri un precīzi atbildēja uz visiem maniem jautājumiem. Tuvojās mēneša beigas, par izmaksām teica, ka būs jau rīt ( par cik jau bija 25. laigan mājaslapā norādīts, ka izmaksās jau ir no 20. datuma )

Šobrīd ir 9.marts, izmaksas gaidu jau mēnesi, ne skype, ne uz telefona, nedz arī draugiem.lv SIA NETPOINT īpašnieks ( Artūrs Teherovičš ) neatbild.

J

M Mārtiņš 09.03.2011

Man tagad ir pilnīgi tas pats, neatbild uz zvaniem un skype, brālim nauda atnākusi, bet man nekā.

A Aleksandr 10.03.2011

Эта фирма банкрот, владелец уже перепродал такую же фирму NETPOINT TECHNOLOGIES пытаясь скрыться от долгов. Мой совет вам не связываться с Артуром, чеговек которому верить нельзя.

K Kasis 03.05.2011

man tieši tas pats!! jau 2 mēnesi nav izmaksājis..

J Jānis 06.06.2011

Jā šis firma nodarbojas ar krāpniecību. Nav izmaksājusi pilnā apmērā solīto naudu pēc līguma. Ehh normāli esmu ieberzis ar šamiem.