SIA NC group 4help.lv - afera

4 meneshus atpakalj 4help.lv panjema musu divus fotoapparatus uz remontu un panjema par to 50ls. Joprojam fotoapparatus vinji neatdeva atpakalj. Telefoni ir atselgti, visi emaili nac atpakalj, vinju www vairs nestrada. Droshi vien musu fotoapparatus mes vairs NEKAD nedabusim. Kad vinji vel "stradaja" un solija mums visu atvest gan pa telefonu gan emailu, vinji teica ka tiesham SAPROT ka mums ir mazinjsh berninjsh un tapec bez fotoapparatiem mes tik ilgi vairs nevaram, bet droshi vien talak par sho sapratni vinjiem nekas neaizgaja. Ja kads no 4help.lv to lasa - man joprojam ir laba berna gultinja un ratinji majaas, brauciet pakalj, njemiet, varbut jums ari noderes! bet mes pirksim jauno fotoapparatu par musu maminju pabalstu...

J

A Aina 07.11.2010

saprotams, ka ir shkrobe par zaudeetajiem fotoaparaatiem, bet kaapeec te jaapiesauc beerna esamiiba?fotoaparaats nav ne ziidainju paartika, ne pamperi, bez kaa nevareetu iztikt.
un kaads te sakars ar ratinjiem un gultinju, varbuut pie reizes piedaavaa visas maajaas esoshaas meebeles, traktoru, kjerru, govi utt., ja jau iet, tad lai iet.
un kaadaa sakaraa bija jaamaksaa, pirms laboshanas, turklaat ja kantoris nav labi zinaams un taads, kads nedarbojas ilgstoshi???vai cheku, kviiti dabuujaat, ar ko vajadziibas gadiijumaa griesties tiesaa/rakstiit policijaa iesniegumu???te laikam jaasaka, kur aitas, tur cirpeeji.
un tieshaam paliek pretiigi, ka probleemaas, kas neattiecas uz beernu, tiek piesaukts beerns, veelreiz atkaartoshu, tas, ka jums ir beerns, shajaa gadiijumaa nepadara juus par lielaakiem zaudeetaajiem, kaadi juus buutu, ja jums beerna nebuutu.fotoaparaatam ar ziidainja kopshanu tik daudz kopsakariibas, cik aazim ar daarznieciibu.
tieshaam jauki, ka ievietojaat sho zinju portaalaa, lai citi neuzkjeras, tachu vareejaat iztikt bez beerna piesaukshanas un pateetiskas vaideeshanas, ka esat gatavi atdot gultu un ratus.

D Dīdī 07.11.2010

Jā es arī nesapratu kadēļ tiek pieminēts bērns:) Saprastu ja remontā būtu nodoti rati, bet fotoaparāts nesaprotu:((

E Eseseseseeseseses 07.11.2010

Nu kas taas par pateetiskaam runaam - panjeema, neatdot, brauciet un nemiet mums visu nost, kas veel palicis! Beernu arii atdodiet!
Ja jau beernu uztaisiit speejaat, tad gan jau ka esiet gana pieaugusi, lai speetu arii nieka probleemu ar paaris remontaa nodotiem fotoaparaatiem atrisinaat. Bet pienemu, ka viss, ko esiet izdariijusi, ir - esiet vienreiz piezvaniijusi un telefons bija izsleegts. Adresi ziniet - lai viirs aizbrauc un izrunaajas. Ja neliidz - rakstiet iesniegumu policijaa par zaadziibu. Sis te kantorelis ir labi zinaams ar savaam neizdariibaam, arii man ir bijusi taa nelaime ar viniem sadarboties, bija jaapaskraida pakal, bet salaboja man to kompi vienreiz un peec tam veel otreiz, kad paaris nedeeljas peec pirmaa remonta kompis atkal nobruka. Tas, ka sis kantoris ir nekorekta biznesa paraugs, ir vairaak nekaa skaidrs, pietiek palasiit citas suudziibas tepat suudziibas.lv
Skatos, ka man ir ljoti liidziigi ieskati kaa iepriekseejai komenteetaajai Ainai; varu vieniigi iedomaaties, ka fotoaparaatiem ar ziidainjiem saistiiba ir taada, ka gribas peec iespeejas daudz beerninja bilzu uznjemt, lai paliktu pieminjai. Un vispaar var jau fotoaparaatu uz laiku no draugiem vai pazinjaam aiznjemties, ja jau pasiem sava dotajaa briidii nav.
Bet liekas, ka jaunie vecaaki ir vieni no tiem, kuriem rokas no pakaljas aug. Nemaaleejiet sevi par upuriem, bet saaciet kaartot lietas kaa pieaugusi cilveeki!

D Dīdī 07.11.2010

Bet liekas, ka jaunie vecaaki ir vieni no tiem, kuriem rokas no pakaljas aug.
Nevajag jau uzreiz tā spriest par visiem.

K Kriss 07.11.2010

tu viniem atdod, kameru, un vel samaksaa par to naudu ? :) neskiet smiekligi??? domaajam liidz cilveki!

V vova 05.02.2011

Lai tur kā būtu ar bērna piesaukšanu, tomēr jūtu līdzi Julijai, jo ar mani šis NC Group izdarījās tāpat.Sūdziet šo neliešu firmu Valsts policijas Teikas iecirknī.