SIA Namu Apsaimniekošana - Nepilda solījumus

Labdien!

Visi tie cilvēki, kuri meklē sev apsaimniekotāju, esiet lūdzu prātīgi un nepieļaujiet mūsu kļūdu izvēloties SIA "Namu apsaimniekošana" vai otru viņu uzņēmumu SIA "Housemaster".

Nepietiek ar to, ka viņi atmazgājuši iedzīvotāju naudu un bāzuši savās kabatās, par ko tagad var lasīt dažādos medijos, tad tagad vēl nolēmuši pacelt cenu ar nosacījumu, ka ja mums kautkas nepatīkt, tad viņi no mums atsakās. J. Gailāns un L. Briķena tur visus kūrē, bet tagad pat tā īsti nevar atnākt pie cilvēkiem parunāties un visu izskaidrot. Drausmīgi nekauņas!!! Ceru, ka Valsts ieņēmumu dienests viņus pamatīgi pakratīs un nosauks arī vārdus, jo cik sapratu tad viens no šiem tagad sēž aiz restēm!!!

K

N NL - 88 24.10.2012

Ilgus gadus veicot finansu mahinācijas viņi tagad ir sabojājuši tirgu, piedāvājot apsaimniekošanas maksu zem tirgus cenas, kad beidzot viņi ir saņēmuši pelnīto sodu. Pēkšni paaugstina iedzīvotājiem maksas par 30 %, lai izkūltos no sūdiem. Kas protams ir apsurds.

Ejiet pie cita apsaimniekotāja!

M Markooo 17.02.2013

Par cik % SIA NAMU APSAIMNIEKOŠANA vai SIA HAUSMASTER cena ir lielāka salīdzinot ar citiem namu apsaimniekotājiem ar aptuveni līdzvērtīgu servisu un pakalpojumu kvalitāti?