www.sudzibas.lv SIA Namu Apsaimniekošana nedzīvojamo telpu izsaimniekošana

SIA Namu Apsaimniekošana - nedzīvojamo telpu izsaimniekošana

SIA Namu apsaimniekošana, pārņemot māju no iepriekšējā namu apsaimniekotāja uz saistītām fiziskām personām nelikumīgi pārrakstījusi mājas nedzīvojamās telpas, kurās atrodas mājas inženierkomunikācijas(ugunsdzesības signalizācija un elektrības slēdži), bet nākamais apsaimniekotājs un mājas īpašnieki netiek klāt elektrības slēdžiem un nevar ieslēgt elektrību. Jā iedzīvotāji vēlas tikt pie elektrības slēdžiem un apsaimniekotājs veikt apsaimniekošanas darbības, tiek piedāvāts telpas izpirkt. Ja telpas iegādātas pēc Zemesgrāmatas datiem par apmēram 2 tūkst. Ls, tad pārdodot tiek prasīti 15 tūkst Ls. Otra realizētā darbība izpaužas tādā veidā, ka augstāk minētā fiziskā persona ar SIA Namu apsaimniekošana līdzdalību atsakās no koplietošanas telpu domājamām daļām iegūtajam īpašumam, pretī saņemot brīvu vietu pazemes autostāvvietā, kur tiek iezīmēta kā mašīnas stāvvieta. Mašīnas stāvvieta tiek pārdota, kā jauns īpašums, iekasējot par to naudu.

Namu iedzīvotāji, kuru īpašumus apsaimnieko SIA Namu apsaimniekošana un kuri apsaimniekošanas maksas celšanas dēļ vēlas atteikties no SIA Namu apsaimniekošana pakalpojumiem, lūdzu pārbaudiet, kā tiek apsaimniekots jūsu īpašums. Augstāk minētās darbības ir izstrādātas shēmas, kuras pielieto jaunajos projektos.
Shēmā tiek iesaistīts apsaimniekotājs un fiziskā persona parasti ir nekustamo īpašumu māklers.

O Oskars.Blumbergs 08.11.2012

Tiesas pie mums darbojas lēni, cilvēki bieži vien tāpēc nesniedz sūdzības tiesā. Apsaimniekotāji un mākleri to izmanto.
Latvijā darbojas apsaimniekotāju biedrības un asociācijas, viņiem it kā vajadzētu reaģēt uz savu biedru negodīgajām rīcībām, tomēr tas notiek reti. Risinājums tādā situācijā ir pašu iedzīvotāju un īpašnieku aktivitāte. Bieži mēs nemaz nezinam, ka tādas darbības notiek. Līdz tiesai mums pašiem vajag spiest apsaimniekotājus ievērot likumus.