www.sudzibas.lv SIA MINI EMIS firma Mookie toys garantija, radiovadāmie helikopteri

SIA MINI EMIS firma Mookie toys - garantija, radiovadāmie helikopteri

Pēc ziemassvētkiem dēls par savu sakrāto naudu nopirka radiovadāmo helikopteri t/c Rīga Plaza, par kādu bija sapņojis jau sen.
Helokopters darbojās apmēram divus vakarus, bet pēc tam vairs nelidoja. Līdzīgā situācijā nonākuši vēl vairāki pircēji, kuri cenšas sameklēt pazudušo pārdevēju.
Ierodoties t/c Rīga Plaza pēc jaunā gada, lai atgūtu naudu vai salabotu nedarbojušos helikopteri, konstatēju, ka tirdzniecības vietas vairs nav un informācijas centrā paskaidroja, ka kopš 2014.gada 1.janvāra šis uzņēmums vairs tirdzniecību šeit neveic.
Tika iedots telefons pa kuru var sazināties ar minēto uzņēmumu. Protams nekādas reakcijas nav, uz telefona zvaniem netiek atbildēts.
Neiepērcieties stendos, kur tirgo šos apšaubāmas kvalitātes helikopterus!

N Normunds1 12.02.2014

Man, dēlam iegādātais helikopters ātri pārtrauca lidojumus.Aizvedu 2013 gada novembrī uz tirdzniecības vietu Rīga Plazza SIA MINI EMIS firmai Mookie toys.Pārdevējs aši pieņēma, pārbaudīja un paziņoju, ka pults ir kārtībā, bet problēma esot pašā lidaparātā, kas īsti nemaz neesot problēma jo viņiem esot specs kurš šos aparātus remontē.Atstāju aparātu remontā ar visu pulti, atstāju arī tālruņa n.lai saņemtu ziņu kad būs gatavs, pretim saņēmu nelielu papīrīti ar aprakstu un kārtas n.Neesu Rīdzinieks, tā ka pa retam apmeklējo šo t/c painteresējos, kā veicas ar remontu?Atbilde-Jums zvanīja?nē, nu tad nav gatavs.
Pēdejo reiz paņēmu meistara t.n.tā arī nav izdevies sazvanīt.Sameklēju veikala telefonu, arī klusums.Tā, ka man dēlam ne tikai nelido helikopters, bet nav arī paša helikoptera.