SIA Meriteg - Nekompitence

Šī firma maniem kaimiņiem, kuri dzīvo 4 stāvā mainīja koka logus uz plastikāta. Jau ņemot vērā to, ka logus sāka mainīt 19.00 vakarā (darba dienā) kas jau neizsauca nekādu prieku manā sejā. Bet ieraugot pēc brīža skatu, ka šo veco koka logu rāmji tiek vinkārši brutāli mesti no 4. stāva ārā pa logu uz ietves kur staigā cilvēki mans pārsteigums bija visnotaļ liels.
Bet vis interesantākais, ka neviens no darbineikiem neņēma vērā majas iedzīvotāju sašutumu un aizrādījumus, bet turpināja ieskātu.
Protams nekāds pārstaigums nevienam nebija, ka neviens no darbiniekim nesaprata (vai negribāja saprast) latviešu valodu un arī uz pašvaldības policijas jautājumiem (kura tika izsaukta) atbildēja ar fanastisku ironiju.
Es ļoti vēlētos lai cilvēki kuri nolīgst darbu izpildītājus pirms tam painteresējas arī par metodēm ar kādām šī kompānija strādā.

V Valentina Pudovska 17.10.2012

Nepasūtiet šinī firmā plastikata logus, jo viņiem ļoti slikta kvalitāte, man lika logus, kuri pa 4.centimetri bija šaurāki, un kad es
nepiekritu lai viņus liek, es vēl gaidīju 2.nedeļas un tā man viņus ielika nevis pec divām nedeļām no pasūtīšanas dienas, bet pec
5.nedeļām un ļogi ļoti svīst, no rīta nevar redzēt neko, kas ir aiz loga, jo logi azsvīduši.Ar darbu šis firmas ļoti neapmierināta un
cenas diezgan aukstas, bet kvalitāte slikta!

M Maija Zabolujeva 24.09.2020

Neticiet nevienam par Meriteg firmu.Cilvēki speciāli to dara,raksta,lai nomelnotu šo firmu.Arī es lasīju par šo firmu sliktas atsauksmes,BET TAGAD VARU TEIKT 100%PAR SO FIRMU TIKAI LABAS ATSAUKSMES.JA MAN VAJADZĒS ATKAL ŠĪS FIRMAS PAKALPOJUMUS,TAD TIKAI PIE VIŅIEM GRIEZĪŠOS.DARBS PADARĪTS UZ GODU.PALDIES JUMS !

K kosrem 07.08.2021

Man jau ceturtais objekt kad pasūtu pie viņiem logus. Ir OK. Bet ja ir kādas problēmas firma nav vainīga. Viņi paši neliek logus, bet atdod meistariem, Ja ir patrāpījies kāds negodīgs darba izpildītājs, tad visas pretenzijas viņam nevis firmai.
Tagad pēdējais 5 objekts. Pats logus nelikšu, jo par smagu jau, arī gadi. Nu tad skatīšos, kā man meistaram, liks logus.