LV RU

SIA MEGATEL - Krapšana

SIA MEGATEL , Reģ. Nr.: . 40103296789 izraksta nepamatotuts rekinus pieskaita visu laiku kaut kadas papildus pakalpojumus par ko nem naudu stridities nav verts, vini pat neatbild uz ierakstitam vestulem. Mārketinga/Pārdošanas nodaļas vadītājs Renārs visu laiku kautko izdoma, Ja jus nolemsit aizit no šis firmas tad viņi nekad nedos aiziet ar Jusu numuru, ta vini tur cilvekus pie sevim , nevar neka panemt savu numuru un parnest uz citu operatoru.

Ja

Vairāk sūdzības par SIA MEGATEL

Komentāri (18)

An Andrejs Lielais 11.01.2017

Ja tevs intelekts atbilstu prasībām, tad arī visu saprastu.

B2 b234 11.01.2017

Nesaprotu kas tas vispār ir par sūdu? GSM provaideris? pat mājas lapa nedarbojas.

Nu un kas notiek , ka tu aizej ar savu SIM karti un numuri, piemēram uz BITI un saki, ka gribi tagad izmantot viņu pakalpojumus?
Pāriešanu ar savu numuru regulē Latvijas likumdošana - kaut kāda firmele tur neko īsti daudz izdarīt nevar.

Gu guntina51 08.06.2017

tu laikam neesi mēģinājis aiziet no viņiem,neviena kompānija tevi nevar paņemt jo tavs numurs nav vairs tavs

An Andrejs Lielais 12.01.2017

tev vienkārši galvā kāds iedirsis, tāpāpēc tev tik daudz jautājumu.

Ju Jurijs 26.01.2017

Te arī ir iemesls, kapēc Tev ir problēmas!

An Andrejs Lielais 26.01.2017

man problēmu nav tu esi ēzels ar savu auto skolu.

Li Liene Liepkalne 04.03.2017

Tas ir rupjš Sakaru likuma Numura saglabāšanas noteikumu pārkāpums. Iesaku saglabāt Numura saglabāšanas pieteikumu lapu no saņēmēja operatora,esošo abonenta līgumu,vēlams saraksti (der arī e pasta sarakste) un vērsties pie Sabiedriskā pakalpojuma regulātora www.sprk.gov.lv ar iesniegumu pret esošo operatoru, kurš liedz izmantot abonenta tiesības uz Numura saglabāšanas pakalpojumu. Šie noteikumi ir saistoši arī Megatel pat ja numerācija juridiski nodota LMT, bet apkalpo Megatel.

An Andrejs Lielais 05.03.2017

Padirst negribi?

An anonimais 007 05.03.2017

Andrej tu jau padirsi?

Li Liene Liepkalne 06.03.2017

"Andrej" jeb Renārs Gailītis (cerams ne tas, kas tiesāts par psihotropo vielu realizāciju..) no Megatel!
ja Megatel nevēlas uzprasīties uz administratīvo pārkāpumu, tad iesaku tomēr vairāk palasīt Elektronisko sakara likuma 57.panta 2.punktu Regulators nosaka numura saglabāšanas pakalpojuma nodrošināšanas noteikumus un Numura saglabāšanas pakalpojuma 5.punktu. 5. Donora tīkla operatoram ir pienākums nodrošināt numura saglabāšanas pakalpojumu. Donora tīkla operators nodrošina galalietotāja tiesības saņemt numura saglabāšanas pakalpojumu numura saglabāšanas pakalpojuma nodrošināšanas termiņā (numura pārvietošana un aktivizēšana) bez ierobežojumiem (saglabājamo numuru skaits, numura saglabāšanas pakalpojuma izmantošanas biežums) neatkarīgi no galalietotāja saistībām pret donora tīkla operatoru (saistību termiņi, saistītie pieslēgumi, elektronisko sakaru pakalpojuma līguma nosacījumi). Donora tīkla operators nodrošina galalietotājam nepārtrauktus elektronisko sakaru pakalpojumus līdz galalietotājam lietošanā nodotā numura aktivizēšanas brīdim.
Tāpat iesaku izlasīt, kas ir abonents (abonents — fiziskā vai juridiskā persona, kas ir noslēgusi līgumu ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzēju par konkrētu elektronisko sakaru pakalpojumu saņemšanu), Sakaru likum 57.pants un Numura saglabāšanas pakalpojums garantē tiesības abonentiem un galalietotājiem mainīt operatorus! Nekur Sakaru likumā vai Numura saglābšanas pakalpojumos nav rakstīts par abonentu "pilnvarām" uz savām tiesībām!

Gu guntina51 08.06.2017

skaisti skan bet dzīvē tā nav

Zigmārs Āboliņš 24.06.2019

Es ļoti ceru ka šoreiz šis cilvēks Renārs Gailītis saņems pēc nopelniem! Psihotropo vielu tirdzniecība un naudas izkrāpšanu utt.

Va Vadims Berezovsky 15.03.2017

bezdarbnieku potenciālie klienti sēž netā

Ga Gatis Miķelsons 24.03.2018

Augstāk minētā persona saistīta arī ar krāpnieciskām darbībām šajā firmā:
Ja ir iespēja, izvairāties no šiem krāpniekiem
http://www.interparts.lv
Telefons: +371 22882299
Telefons2: +371 22992288
E-pasts: [slēpt]@interparts.lv
Piegādāja nepareizu preci
Kļūdu neatdzīts
Naudu neatgriež
Sarunās neielaižas un ignorē
Uz oficiāliem iesniegumiem neatbild.
Viņiem galvenais kaukto iesmērēt, lai tirdzniecība virzās.

Detalizēta sarakste apakšā bildēs.

Ga Gatis Ēzels 30.05.2018

Nav problēmu apmainīt preci, nevajadzēja montēt virsū, ja kaut kas nesakrīt. Veikalā iegrauztu maizi tev arī ņems pretī? :)

Ga Gatis Miķelsons 30.05.2018

Nevajag tirgot neatbilstošas kvalitātes preci, to pārdodot kā atbilstošu konkrētam modelim. Ja nav ko piedāvāt, tad nevajag tirgot to, kas mētājas plauktos lai tik kaut ko pārdotu. Lai Jums veicas biznesā.

Zigmārs Āboliņš 17.06.2019

Nu šitas Renārs Gailītis izkrāpa no manis 2`500 EUR policijā tā arī nereaģēja pinībā profeionāli tas vis turpinājās ar MEGATEL. Itkāpārdeva firmu INTERPARTS saņēma samaksu samuhlīja kautkādu SIA Un mājas lapu līgumus ar sadarbības partnerie kuri jau sen lauzuši jebkādas atiecības ar šo personu. Aicinu visus cietušos no šī krāpnieka un meļa savākties kopā un notiesāt laij cilvēks pasēž un padomā par savu rīcību. Te.20314509 Zigmārs

Ga Gatis Miķelsons 25.06.2019

Pasaule ir maza. Un viņus dzīve sodīs.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes