AtrisinātaSIA Matilde, "Irina Mihailova" - Krāpšana

Labdien, ceru, ka neviens nav atsaucies uz šodienas darba sludinājumu ss.lv, ko ielika SIA "Matilde". Tāds SIA neeksitē (nez kura augstu tehnoloģiju firma liek tādu nosaukumu firmai:)) un, tas ir tas pats Andrejs , kas izmāna naudu. Ik pa brīdim viņš pārvēršas par sievieti. Tagad viņš ir Irīna Mihailova. Sludinājumi pēc manas informācijas uz ss.lv portālu ir izņemti. Ceru, ka neviens nebūs uzķēries. Man jau ir atsaukušies 12 cilvēki apkrāptie no iepriekšējām reizēm.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 21.04.2016

Andrejs vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

H Haralds 30.11.2011

Viss ir vienkarsi apkraptajiem japataisa Rocenu par sievieti.

: :) 30.11.2011

zip.lv bija tas pats, tad no Sia MATILDE pārtapa par PERE GROUP

Z ZaneGreidiņa 30.11.2011

Ai man šķiet, ka viņs ik pa brīdim maina firmu, lai pēc iespējas vairāk varētu apkrāpt.

K Kristīne 30.11.2011

Tagad viņa sludinājums ir ss.lv kā PERRE GROUP.. 200 pāri cilvēki to jau ir skatījuši..., diez cik daudz cilvēki ir jau iekrituši.!

N novērotājs 05.12.2011

Tagad internetā ir parādījusies jauna vakance- TERRAMAR GROUP ar e-pastu [slēpt]@inbox.lv.
Uzmanās!!!

G gabriela 10.12.2011

man tafgad nupat ar bija darīšana ar tā saucamo irinu mihailovu un arī vajadzēja naudu skaitīt uz rocēna vārdu ...

O Objektīvs 22.04.2016

Muļķim ir jābūt, lai uzskatītu, ka sūdzība ir atrisināta tikai tāpēc, ka mēģināja sazināties. Vēl jautājums kur un kā