www.sudzibas.lv SIA "Mans Namiņš" Attieksme un loga kvalitāte

SIA "Mans Namiņš" - Attieksme un loga kvalitāte

Vēlos ar savu pieredzi dalīties ar citiem cilvēkiem, NEKAD nepasūtiet logus pie SIA "Mans Namiņš", kas atrodas Jelgavā, Aviācijas iela 8e!

Logu meistari logu ielika nekvalitatīvi, aizmirsa pieskrūvēt plastmasa dekoratīvās palodzes maliņas, logs augšpusē vispār nav pieskrūvēts, turās tikai uz putām, kā arī sānos nav kvaliotatīvi ielikts! Zvanot uz šo firmas tālruni +371 27033703, sieviete tikai atbild ar Jums sazināsies meisatri. Vērsu Jūsu uzmanību uz to,ka es firmas darbiniecei aizrādīju par siem meistariem, viņa man atbildēja, ka mums jau tie meistari tādi jauniņi, maziņi! Viņi dažreiz ne tikai aizmirst pieskrūvēt kaut ko logam, bet arī savus instrumentus atstājost pie cilvēkiem mājās, kuriem liek logus!

Jā, un starp citu,kad es veselu mēnesi gaidīju logu, tad kad man piezvanīja no SIA "Mans Namiņš" un paziņoja laiku un datumu,kad meistari ieradīsies manā dzīves vietā, tajā dienā NEVIENS meistars neatbrauca, jo redz esot mani neierakstījuši grafikā!

Tā, kā NEKAD nezvaniet šai SIA "Mans Namiņš", jo tik nekvalitatīvu darbu, sliktu attieksmi un darba organizāciju es vēl nebiju redzējusi!

P

I Imantdiena 21.08.2012

Tas vēl nekas ...redzēsiet ko dziedāsiet pēc gada kad tie poļu logi sāks mainīt savu formu un krāsu !!! tādu lētticīgo kas uzķeras uz cenu ir daudz jelgavā !!!

S Skauts 26.09.2012

Mana pieredze izklāstīta: