SIA "Mans Namiņš" - Laiks un attieksme

Piedāvā logu ražošanu, piegādi un montāžu.

Pasta kastē atradu reklāmas/akcijas lapiņu, dzīvoju hruščovkā, līdz ar to manam virtuves logam jāmaksā 72Ls, sakarā ka pašreizejais prasīties prasās pēc nomaiņas sazvanījos ar norādīto kontakt telefonu par pārējām izmaksām, kā piegāde, montāža un apdare, palodzes utt.
Pēc telefona sarunas sapratu ka viss pasākums man kopā izmaksās ap 150Ls +/- 10Ls
Nolēmu pasūtīt, paša nebija mājās, tāpēc meistarus uz izmēru noņemšanas un līguma parakstīšanu dzīvoklī ielada draudzene.
Atnākot mājās konstatēju ka līguma summa vairs nav minētie 150Ls, bet gan 240Ls par ko biju stipri izbrīnīts, pēc 1h ilgas zvanīšanās tomēr sarunājām, ka līgumu pārtaisīs uz minetajiem 154Ls.
Nākošajā dienā ieradās tas pats cilvēks ar nu jau pārtaisītu līgumu, bet atkal šmuce... līguma summa 91Ls jo kā izrādās par loga montāžu un apdari maksāsim vienkārši skaidrā naudā.... (prasītos pēc Ekanomikas policijas un VID)

Līguma izpildes termiņš 19.07.2012, bet līdz tam nevienas ziņas, 20.07.2012 sazvanos ar jautājumu kur nu ir???
uz ko man atbild ka ražošanā ir bijušas grūtības ar izejvielu piegādi līdz ar to gatavs būšot tikai 25.07.2012

Šodien nu jau ir 31.07.2012 visu dienu mēģinu sazvanīties uz visiem jautājumiem ir viena atbilde gaidiet meistari ar Jums sazināsies.

Draudēt ar soda sankcijām pec līguma stulbi līgumā norādīts par katru nokavēto dienu 0.1% respektīvi 9.1sant dienā...

Visā visumā šo kantori neizmantošu un neiesaku arī citiem.

N neapmierinātsklients 07.08.2012

Man bija līdzīgi ar šo firmu. Gandrīz mēnesi kavēja logu ielikšanu un, kad bija sarunāta logu ielikšanas diena un laiks meistari neieradās, pat nepiezvanīja, ka nebūs. Tāpat bija ar apdari: atkal neieradās un atkal pat nepiezvanīja, ka nebūs. Cena neatbilst reklāmai. Kvalitāte zema- balkona durvis veras līdz pusei ciet, nestāv līdz galamvaļā.

Z zuza 18.10.2012

Interesanti, kāpēc mēs visi nemeklējam risinājumus, lai problēmu, ja tā radusies saprastu un meklētu risinajumu tās novēršanai, bet protam tikai čiepstēt " aiz muguras" ..?? Laikam visi tādi perfekti..perfekti...par ražošanas un piegādes procesiem nav aidomajušies!!