www.sudzibas.lv SIA Mana Nauda Grāmatvedības pakalpojumi

SIA Mana Nauda - Grāmatvedības pakalpojumi

Nekad neatdodiet savas firmas grāmatvedību šim kantorim. Diemžēl sasaistījāmies un knapi tikām vaļā - draudēja ar tiesām, dokumentu neatdošanu un apelēja, ka mēs redz veicam morālo iespaidošanu. Pārņēmām lietas steigā, nekas netika nodots korekti un pašlaik nu jau pus gadu strebjam ārā viņu "profesionāļu" sastrādāto. Neviena no 2 gadu taisītajām bilancēm nav korekta, avansa maksājumi noformēti nepareizi, kases grāmatas nesakrīt. Strādā 2 grāmatvedes un mēģina savilkt galus kopā - kas ir sagrāmatots, kas nav, kur darbiniekiem atvaļinājumi nepareizi savadīti un aprēķināti, kur rēķini pie nepareiziem kontiem piesaistīti, kam uzrādās neeksistējoši parādi utt.
Ļoti slikta kvalitāte un vēl sliktāka attieksme. No pašām grāmatvedēm nē, bet vadītāja Renāte Rone ir ar kaut kādām pašapziņas vai vispār psiholoģiskām problēmām, jo tas kā tiek runāts ar klientu ir šausmīgi. Nav ne cieņas, ne kauna, savas kļūdas neatzīst un vainīgs vienmēr klients. Pa telefonu runā aizvainojošā tonī un sev negalimojošos momentos paceļ balsi.
Nekad, nekad, nestrādājiet ar šo firmu.

R

A agneseS 09.09.2015

Pašai visu laiku neveicās ar grāmatvedības birojiem. Tad nebija pareizi alga aprēķināta darbiniekam, tad vairāki rēķini netika iegrāmatoti (+ vēl nozaudēti) un tā varu vēl turpināt.
Nesen uzsāku sadarbību ar grāmatvedības biroju - SIA Doux. Pagaidām sūdzību nav.
Viņu mājaslapa: http://www.doux.lv

A aiguxs 16.09.2015

Paldies, ka padalījāties ar savu pieredzi, gandrīz jau uzsāku ar SIA Mana Nauda saurnas. Likās tāds atsaucīgs uzņēmums. Paldies