www.sudzibas.lv SIA Lurass Nemaksa algu!

SIA Lurass - Nemaksa algu!

Sveicinati neejiet stradat uz so uznemumu, jo tur menesiem ilgi prieksiniece nemaksa naudu, vel no darbiniekiem aiznemas naudu, it ka menesa beigas atdosot kopa ar algu + procenti 50% (no summas kuru aiznemas) pienak menesa beigas visiem parejiem melo ka atdevusi naudu, bet pasu patriec ka suni, kopa ar savu virinu, kurs strada par soferi valdiba, neatdod naudu, cilveks iekulies kreditos, lai vinai aizdotu cerot dabut lielaku naudu atpakal, bet pats nostrada menesi vai vairakus bez grasa + ar kreditu uz pleciem! Ta tik turet ZANNA SARULA, mani dokumenti ir jau iesniegti VDI (Valsts Darba Inspekcija) gaidiet cieminus!

J

I Igors 14.05.2008

Pats stradaju saja firma vairak neka pusgadu. Nekad nebija problemas ar algam, vienmer laicigi maksa, vel par labu darbu premijas maksa. Diemzel firma stradaja ari tadi kuri nemaceja izpildit savu darba pienakumus, ka ari ierodas darba alkohola reibuma.Prieksnieciba ir laba, un dazreiz aizvera uz to acis, meginaja labot cilvekus.Ja vajadzeja tad atbalstija ne tikai morali, bet ari finansiali. Bet bijis gadijums kad vienu cilveku atbrivoja no darba, jo vins biezi naca uz darbu alkohola reibuma, ka ari dzera darba laika. Neskatoties uz, vinam izmaksaja visu naudu, un ari par atvalinajumu.Bet vins bija neapmerinatj, ka vinu atlaida un saka visiem, taja skaita apsardzes darbniekiem un man, sniegt nepatiesu informaciju, ka vinam nav samaksats, ka vinj aizdeva naudu prieksniecibai.Bet visi redzeja ka vinam maksaja, un neviens ne redzeja un nedzirdeja, ari no sa cilveka par aizdevumu prieksniecibai, vins saka draudet ka ies uz Darbi inspekciju, ja vinu nepienems atpakal, bet vinam ateica. Ta bija 2-3 menesu atpakal, bet redzu ka lidz sim tam cilvekam ir naids, un vins ar visiem spekiem censas apmelot firmu.Un ka tev nav kauns, pats zini ka firma ir laba, un prieksnieciba ari, tadel ir naids ka seit vairs nestrada.Zel ka portals informaciju ne parbauda, jo ari cilvekam bija kauns savu patiesu vardu uzrakstit. Jo pats baidies ka tev par apmelosu informaciju sodis.Bet cilveku musdien ir gudri, un neviens ne tices tev, un vari ari ne meklet starp apsargiem sev aizstavus, jo visi zin kads melis tu esi.Ne dzertu un nemeletu, neviens no darba tev neatlaidetu.Tev vajag kauneties par savu uzvedibu, esi jau liels, bez uzvedies ka berns.

R Rihards 19.05.2008

Nepareizi Igor! Darba Inspekcija datus pārbaudīja un tam cilvēkam arī ir pavadzīme, ka viņš tiešām aizdeva naudu! Atlaida par dzeršanu? Tie nu gan ir murgi, viņš netika atlaists par dzeršanu, bet gan lai viņam tikai to naudu neatdotu.
Vēl ir firma SIA VEGAS pazvani un pajautā kāpēc LURASS nav operatīvās apsardzes un nav pieslēgtas videokameras? Jo to cilvēku arī piekrāpa nesamaksājot par darbu! Mani arī paņēmu priekšniecei kredītu, tagad jāmaksā, jo tā k... neliekas ne ziņas!

A Andrej 19.05.2008

Soglasen ne firma a gavno! A Tolika na milo nado, takoj kozel vob6e! Da ego zena tipo hozajka firmi manikurj odin stoit latov 50! Obe6aet 2 Ls/h a kak dohodit do raboti okazivaetsa pervie 3 smeni rabotae6 besplatno a potom 1, 20 na bumage!

I Igors 22.05.2008

Interesanti kads, pie mums Andrejs strādā, vai strādāja, es zinu tikai vienu, bet viņš pelna ka vajag un nesudzas. Man alga arī apmērina, man uzreiz pateica cik pelnešu, un viss ir normali, neviens algu nesamazinaja. Nezinu ka jums puiši, bet mums neviens neprasa ne kredītus ņemt, ne aizdot priekšniecībai. Firma aug un zied! Man apmierīna viss. Un es domāju, ka tikai varguli, ka jūs, var rakstit tādu stulbas. Interesanti iznāc, ka pie mums strādāja milioneri, ka vel varēja priekšniecībai naudu aizdod. :))))

R Rihards 25.05.2008

Igorj zatkni ebalmnik! ESle nehuja neznae6! Firme ohranuju licenziju ja dostal! Objekti ja dostal a oni e6e na menja bi4at, ne4o 6as ja posuzusj i ih kak i otkril tak i zakroju! Tak kak tam zadnicoj nekto bol6e po6evelitj nemozet! Po4ti vse urodi i otmorozki v tom 4isle i ti!

O Oļegs 07.08.2008

Es arī strādāju šajā firmā un godīgi sakot, strādājot es daudz ko nebiju spējīgs saprast... piemērām to, kāpēc Žanna neizmaksāja tām strādniekam pie viņa aizņemto naudu (jo personīga neiecietība nevar būt par pamatojumu tādāi rīcībai) kā arī to lietu kāpēc Žanna netur savu vārdu (tas jau attiecās pret manī), kad es aizgāju no firmas man netika izmaksāta absolīta nauda, kuru es godīgi nopēlnīju! Un tagad pasakiet man, vai tā var uztūrēties pret darbinieku, kurš visu laiku godīgi veica savus darba pienākumus un pat iedeva firmai nopietnu objektu, no kura ar pareizu darba taktiku tā vārēja saņemt milzīgu peļņu? Manuprāt tā darīt nedrikst, jo nevar uzturēt darba attiecības ar nevienu, ja firmas direktore pat nevar turēt savu vārdu!

R Rihards 20.11.2008

Firmu oficialno zakrili :D