www.sudzibas.lv Sia ''LT'' Naudu iekasē, bet neapsaimnieko!

Sia ''LT'' - Naudu iekasē, bet neapsaimnieko!

Sia ''LT'' Rīgā Tallinas ielā 45, nekustamo īpašumu apsaimniekotāj firma -krāpnieki!!! Naudu par apsaimniekošanu iekasē, bet mājas Ērgļu pagastā, Madonas raj. neapsaimnieko! Iedzīvotāji maksā naudiņu par apsaimniekošanu šai firmai, bet visus apsaimniekošanas darbus veic paši gan labo jumtus, durvis, pļauj zāli, ziemā tīra sniegu. Jautājums- par ko šie cilvēciņi maksā šo naudiņu????? Tādu firmu vajag iesūdzēt tiesā!!!

I

K kazinja 24.09.2008

Nu tad iesuudziet :) atmaksaasies

L LLLL 24.09.2008

Nu tad atsakatiess no viņu pakalpojumiem!!!

B brigadiers 04.12.2008

Cik tie lauķi maksā?

E elīna 06.06.2009

LT darbinieki - nelaipni un augstprātīgi. Nauda viņiem labi griežās. Bet, ja iedzīvotājs zvana uz biroju ar kādu jautājumu vai problēmu, tad fiksi atšuj. Visas pretenzijasšaj firmai tikai rakstiski! Savāciet parakstus un atsakieties no šiem "pakalpojumiem", ja neapmierina. Mēs te, viena Rīgas māja, arī pošamies uz apsaimniekotāja maiņu.

S Sergej 09.12.2009

Naskolko ja v kurse to vi platite okolo 0.02Ls "SIMVOLICHESKI"

L Līna 09.12.2009

Firma L&T arī algas samazina divreiz, nekādus līgumus neparakstot.
Piezvana un pasaka--tava alga divreiz mazāka.