www.sudzibas.lv SIA "LHC" Sia "Lhc" krāpj savus klientus !

SIA "LHC" - Sia "Lhc" krāpj savus klientus !

Gribēju jūs informēt saistībā ar SIA "LHC" sms pakalpojumiem !
Lieta tāda ka LHC SMS servisam nauda par septembri bija jāizmaksā 24. Oktobrī !
Un kopējā uzkrātā summa bija pie 40Ls . Tātad pārbāudu savu bankas kontu 27. Oktobrī , un secinu to ka SMS izmaksas nēsmu saņēmis !
Tālāk sekojoši rakstu Jānim Aizkalnam uz ( Skype ) un uz ( E-pastu ) , un viņš sāk mani ignorēt !
Kā arī ir pienākusi informācija ka IDENTY portālam summa ir bijusi 3x lielāka un ari nav tikusi izmaksāta !

Es jums varu ieteikt vienu lietu visi kas ir pie LHC iesaku labāk izmantot pārbaudītu variantu , teiksim to pašu SUNCORE , jo tiešām arī pienāca informācija ka LHC ir uz sabrukuma robežas un nav zināms kurš projekts būs nākamais upuris , vai arī pat tagad ir projekti kuri jau ir apkrāpti, ja tik tiešām ir apkrāpti , rakstāt šajā Topicā ! Un mēģināsim šo lietu un netaisnību atrisināt kopīgi !

G Garancs 30.10.2012

Saja firma, man bija uzkrajusies 200 Ls un vini tika palaisti velti, jo tik tiesam Janis Aizkalns neizmaksa sms uzkrajumus !

A akcents 01.11.2012

Viss nokārtojās un atrisinājās, nevajadzēja man velti celt traci !

Tagad esmu parāda Sia "Lhc" atvainošanos !

O okskerens 12.11.2012

Esmu saņēmis visas izmaksas, nezinu kā Jūs, bet arī esmu paprasījis ātrāk un man ir izmaksājuši.

O okskerens 12.11.2012

Nezinu kā Jums, bet man gan vienmēr ir izmaksas laicīgi. Ja ari nepieciešams dabūju izmaksas ātrāk ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem, kādi nav nekur citur !