www.sudzibas.lv Sia LCP SIA LCP aferistu kantoris

Sia LCP - SIA LCP aferistu kantoris

Vēlaties strādāt ar zaudējumiem, tad griezieties SIA LCP birojā, kur jūs laipni gaidīs U.Strupelis ar savu AFERISTU komandu!!! Hmm.. Ceru ka kāds birojā būs sastopams, jo paskatoties "SS" sludinājumus, SIA LCP Meklē arhitektus, biroja darbiniekus, celtniekus, palīgstrādniekus, utt... Nespēju saprast, kā tādi nopietni uzņēmumi kā Statoil, Maxima, utt.. spēj sadarboties ar tādu afēristu kantori kā SIA LCP un solītāju, naudas nemaksātāju U.Strupeli. Ps, varat palasīt forumus meklējot google ar atsl. vārdiem SIA LCP. Ceru kad kādam palīdzēs manis sniegtā informācija par Sia LCP.

K Kaspars 30.06.2008

Vinni mums piedaavaa objektu Ulmanna gatvee 90! Jumta seguma ieklāšanā. Pat esot iesākts.

A Arvīds 11.07.2008

STRUPELIS ar visu savu varzu ir ne tikai afērists, bet īsts MĪKSTAIS.
Viņš piekāš sadarbības partnerus un tad baidās pat pa telefonu komunicēt un kaut ko paskaidrot.

L lielmazs 13.10.2008

Labvēļi. Uzrakstiet U.Stupeļā mobilo. Vēlos ar viņu komunicēt.

A Aleksandrs 21.10.2008

/vārds un telefona numurs izdzēsti/

Tas numurs bija antireklama.lv

Es ari tur strādāju, vini nemaksa naudu laicīgu un vispār var nesamaksas, darbiniekiem darba līgumus nedod uz rokam un ej ko pieradi, cilvēki neejiet uz turieni rakstiet uz e-pastu vareshu visu pastastit.

L Ludmila 04.11.2008

Piekrāptie darbinieki! Rakstiet sūdzības uz Darba inspekciju. Objektā bija strādnieku saraksti. Kā viņi paskaidros, ja nav līgumu, kurš tad strādāja?

U Uldis 11.02.2009

uzmetēju firma, sākumā irdos pa kādam latam, a pēc tam par naudu varat aizmirst, tur visi apčakarēs, protams, ka solīt jau solīs, bet nu naudu nekad vairs neredzēt...mūs ar apčakarēja uz lilijas ielas, cik zinu, tur visus appisa šitie ideoti

G Gatis 11.03.2009

Nu viens cilvēks kas tur stradāja teica ka LCP tīklos tikai iekrīt vienu reizi un otreiz neviens neatgriežas.Firmai jau maksatnespējas process bet gan jau Uģis ar koriem jau citas firmas sadibinajis:)

T telo 05.10.2009

ooooo es tagad tiessi stradaju pie šitiem aferistiem ādažu objektaa, darba ligums man uz rokas nav, menesi stradaju un no sakuma kkadas kapeikas iedeva un tagad gaidam pikki:) laikam varu negaidīt, bet cerība jau ir!!! bet ja man šie nesamaksās esmu gatavs uzsāt lietu pret viņiem un es 100% varu pateikt viņi zaudēs, jo ir diezgan daudz pierādijumi ka mēs tur strādājām!!!