Sia LCP - Krāpšana

Visi, kas cietuši no SIA LCP un viņu darboņa U. Strupeļa krāpnieciskajām darbībām lūdzams atsaukties, lai ar Latvijas labāko advokātu palīdzību šo darboni ietupinātu aiz restēm uz ilgu laiku, un atgūtu no šā ''mērgļa'' izkrāptās naudas. Info sūtiet uz meilu [slēpt]@inbox.lv

L Ludmila 29.10.2008

Pilnīgi piekritu, ka LCP, SIA ir ļoti negodīga firma. Laiks apvienoties un apturēt zagļu darbību. Visiem, kam LCP, SIA piedāvā sadarbību un piedāvā labus objektus, iesaku neielaisties. Noteikumu no viņu puses būs daudz, bet samaksu par darbu nedabūsiet.
Klientiem izdabā un naudu saņem, bet par darbu apakšuzņēmējiem nemaksā!!! Izņemot sekretāri nevienu neredzēsiet un nedzirdēsiet, visi slēpjas, kā žurkas.

B berjoza 14.12.2008

Ne tikai Strupelis, bet ari viņa projektu vadītāji sevi pierāda kā augstas raudzes diletanti, kuri ne vella nerubī taču viedoklis vienmēr ir. Tas būtu mazākais jo dominē visā nemaksāšana, tiešām derētu apvienoties un paņemt tos klaunus aiz pautiem!!!

A andreews 18.01.2009

Ne tikai tas rudais giimis...uz lilijas 25...uztaisiiju pusi no runaata, naudu ...labi...ierados veel peec laika-viss izdariits...rudaa gnida suuta uz kantori..labi...tur laipni parunaajaas un iesleedz muljki-tipa proraabs aizlaidies un papiirus padirsis...bet mees esam godiigi un noteikti atzvanisim...aha...un visi tie, kas dzied par darba liigumiem-tas jau ir sen noiets etaps...iistos ciparus liigumaa neviens neuzraadiis..bt bez tiem-varbuut minimaaalo atkarosi, kad buusi padirsis chupu naudas un laika...