www.sudzibas.lv sia latvia travel d avio biļešu anulēšana

sia latvia travel d - avio biļešu anulēšana

Caur www.google.lv atradu lēti ceļot. Atradu un nopirku aviobiļeti ko piedāvāja aģentūra ar airbaltic aviokompāniju. Kad jau biju iegādājies aviobiļeti,iegāju airbaltic mājas lapā un paskaījos identisku reisu tajā dienā, to pašu maršrutu. Izrādijās, airbaltic piedāvā lētāku lidojumu. Nekavējoties zvanīju uz SIA "latvia trevel d" mob.+37129701117, lai anulētu aviobiļeti. Viņi man laipni atbilēja, ja anulēšu biļeti,vini naudu neatgriež atpakal. Ir bijis tā ar prāmja līniju,ka anulēju biļeti. Viņi naudu atgriež atpakaļ,piemērojot soda naudu 5 eur. Bet šitā tūrismu aģentūra neko. Kļūdījos ka uzreiz nepārbaudīju cenu airbalic.lv, bet dīvaini ka tūrismu aģentūra nepiedāvā nemaz kautkādu daļu atgriest atpakaļ. Esiet uzmanīgi!