sia LATS. Latvijas amerikas tirdznicības sabiedrība. - krapsana,slikta aprupe

matissa iela 111 veikala lats ar katru dienu gan man ,gan berniem un draugi zud velesana iepirkties taja veikala ka jaiet uz blakus veikalu jo pardevejas kluvusas rupjas ,krapj un izdod nepareizo atlikumu vai ari apkalpo bez ceka ...jau kuru reizi veikals pardot sabojato preci ,berniem atsakas pienemt naudu kad vini sev ko perk un met ara no veikala draudot izsaukt policiju,rupji runa un nepareizi izdot atlikumu ,,,vairak kart berni gajusi pirkt jogurtu ,vai maizi,vai pienu bet pardeveja atsakas apkalpot,naudu nepienem ka vecakiem vajadzeja iet un lamaties ka var klientu neapkalpot vini pat runa preti klientiem,,,tas kas notiek tur galigais bezpredel un laikam prieksniekam ir vienalga ja algo tadus pardevejus kas ir rupjas ,,,veikalam ir jaapkalpo klientu un nevar ta iztureties rupji ,draudet berniem un atteikt pienemt naudu