www.sudzibas.lv SIA Landora Slikta apkalpošana

SIA Landora - Slikta apkalpošana

Ar ko, lai sāk?..
Sāksim ar ieiešanu tajā sasodītajā sūdu bedrē. Pirmkārt mūs sagaidīja kaut kāda kundzīte ap 40, kurai matu vietā kaut kāda pabriesmīga, piedirsta stārķu ligzda un manikīrs-par to vispār nerunāsim.Ieejot kafejnīca kundze mūs sagaidīja ar niknu acu skatienu, viņa lika mums saprast, ka mēs neesam šeit gaidīti.Ēdienkarti mums neatnesa, kā citās jaukās kafejnīcās, mums pašām bija jaņem, bet tas jau ir tas mazākais. Un tad vēl nekas nesākās.Viņa ar ātriem soļiem metās mūsu galdiņa virzienā un satrauktā un paceltā balsī mums jautāja-LŪDZU..un tas nebija nekāds parasts lūdzu, bet niknuma un pavēlju pils Lūdzu.Kad bijām pasūtijušas ēdamo, viņa dusmīgā balsī pateica-UN TAS IR VISS?????????????? ...Tajā brīdī sajutos ļoti stulbi..likās ka ja es nepasūtu visu ēdienkarti, no viņas normālu atieksmi nesagaidīt. Pēc kādām 10min mums pienesa ilgi kāroto ēdienu (lieki piebilst mēs bijām ļoti izsalkušas). Viņa niknuma uzplūdumā nometa to šķīvi mums uz galda ka tādiem suņiem kaulu.Pat labu apetīti nenovēlēja. Pēc tam, kad nebijām vēl pusšķīvi appēdušas, viņa jau skrēja uz mūsu pusi un tā veselas 3 reizes, ka tāds jorkšķīras medību suns. Es sajutos kā mazs nevainiīgs, neaizsargāts jērinš.Kamēr mēs jauki tērzējam, viņa lūrēja uz manu šķīvi, kā izsalcis terjers. Pēc tam kad bijām savu naudiņu ielikušas kastītē, viņa uzreiz metās virsū, lai pārbaudītu vai tur iekšā, kas ir...Tas bija ļoti nepieklājīgi, es sajutos kā niecība. Tas mani aizskāra līdz sirds dziļumiem.Vienīgais, ko es gribēju bija garšīgas vakariņas.Un nedomājiet, ka pasūtiju tikai glāzi ūdens, kas varētu izskaidrot viņas atieksmi, NĒ, mani mīļie drugi, NĒ, es pasūtiju kalmāra gredzentiņus.

D Dainuvite 14.06.2009

fuuuuuuuuuuuuuuu

J josivs 15.06.2009

smirdēšanu jau nevar just internetā, redzi, pati vien smirdi, ej nomazgājies un, galvenais, izmazgā muti!!!

š šeherezade 15.06.2009

Mute un zobi jau jāmazgā 2x dienā-no rītiem un vakaros, tad arī muļķības nenāks prātā par citu smirdīgajām mutēm:))))Mudite pazudusi un negrib man atbildēt, bet savā vietā rakstīt pilnvarojusi savu māsu Dainuvīti, kā izskatās!!!Mudīt, nāc uz placi!!!

D Dainuvite 15.06.2009

A kas tu taada, , kultuuriste "esi lai te man noraadiitu kas jaamazgaa un kas ne!? Bet vai SAVU P**** ESI IZMAZGAAJUSI? Atradusies te! IDIOTE!!! IBIO!!!

J josivs 15.06.2009

Dainuvite, kas Tu tāda esi, kas var norādīt, ka cilvēks ir smirdīgs ēbrejs :DDD par- idiote var arī sanākt atbildēt, duračka!! Debīla sūdzība, debīlas sūdzības ielicējas, banda raganu- Dainuvītes, Mudītes, Skaidrītes, utt. Bļa, bija uzrakstījusi ventspilniece, ka nav tāda darbinieka attiecīgajā kafe, ko dirs???!!!

D Dainuvite 16.06.2009

A kas tev kopigs ar ebreju, kulturiste, ka eesi tik kareiviigi vinja pusee? Pati vien esi te durachka!Un ari tev var sanakt ziepes par saviem vardiem! Banda stulbu letinju, kam patiik kasiities! ble taisni riebjas, vairs nav interesanti te chatot, bet pretiigi!

X xl 16.06.2009

Mulko saiets...DDD

J josivs 17.06.2009

Nevaru ciest, kad kadu cilvēku aizvaino nacionalitātes dēļ + kad vēl to dara iedomīgas stulbenes, kas pēc maloļetkām izklausās

M muahaha 01.07.2009

vai tad čigāni ir rase???
visu mūžu esmu domājusi ka tie ir dabas kļūdas

M Mudīte 01.07.2009

kas ir maloļetkām ???????????????

M Mudīte 02.07.2009

kas ir maloļetkas???? :D
neesmu krievs un shitos bezsakarus nezinu ..pat izrunaat nevar :D

D Dominalatvija 07.07.2009

Jums visiem uz tirgu pie babuškām!

P piriu 12.08.2009

Izskataas, ka "Mudiite" tagad pati baigi sashuvaas peedeejajos divos komentaaros..

Un par Landoru runaajot, prieks, kas vismaz Ventspilii ir viena laba vieta kur garshiigi paeest..

Un peec komentaariem spriezhot, var redzeet, ka dazhs labs ir atsaldeets rasists.. noveelu juusu beerniem izjust to uz aadas:D

O oficiante 12.08.2009

Lasu un smejos!
Pareizi oficiante izdarīja!
Es pati stādāju 3 gadus par oficianti restorāna, un ja atnāk kāda stervā un tēlo no sevis nezin ko, izturoties pret oficianti tā, ka oficiante ir kaut kāds mēsls, tad es viņu arī apkalpoju ka mēslu :D
Cilvēkiem jābū cilvēcīgiem.tad viss būs ok

M Mudīte 21.08.2009

neesmu rasiste. patik visas tauas vienadi.bet dazas tracina biki vairak . mes jau neko nedarijam, vinas negativo auru jau sajutam ienakot kafejnica. kas ir stervā????